Kuveyt Türk Çok Sayıda Personel Alacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye Genelinde Çok Sayıda Personel Alıyor

2.10.2017 21:28:23

 

Kuveyt Türk Katılım Bankası, resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. İlan detayları haberimizde..

Kuveyt Türk Katılım Bankası, resmi internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre; bankanın Türkiye genelinde farklı illerde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak. İlana göre;

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

İk Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı, Kredi Risk İzleme Uzman Yardımcısı, Engelli Personel - Genel Müdürlük, Bankada Kampüs Genel Müdürlük Kadroları, BT Kalite Güvence Mühendisi, Avukat, Metin Yazarı (Bankada Kampüs), UX/UI Tasarımcısı(Bankada Kampüs), Genel Başvuru (engelli), Gişe Yetkilisi, Otel Müdürü, azılım Test Mühendisi, Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi, Süreç Geliştirme Uzman Yardımcısı, Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı, Piyasa Riski Yönetmeni/Uzmanı, SPA Müdürü Körfez Termal Devremülk, Özel Bankacılık Pazarlama Uzman Yardımcısı, Bilgi Sistemleri Müfettiş Yardımcısı, Çağrı Merkezi Yetkilisi

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğimi veren ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, Ekonometri/Çalışma Ekonomisi, İstatistik, İşletme, Maliye, Bankacılık/Finans, Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, ve İİBF´nin Diğer Bölümleri) olmak, kendisini ifade etme ve iletişim yeteneği güçlü olmak, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip olmak, çözüm ve hedef odaklı olmak, yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek olmak, bilgisayar ve Office programlarını kullanabilmek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek olmak, alım yapılacak ilde ikamet eden ya da edebilecek olan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU YERİ ve ŞEKLİ

Kuveyt Türk Katılım Bankası, personel alım ilanı başvuruları alım yapılacak il ve pozisyonlara göre değişiyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:
Anahtar Kelimeler: Kuveyt, Türk, Çok, Sayıda, Personel, Alacak
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:04 07:47 12:59 15:33 17:54 19:24
İstanbul
Sağanak
Bugün
13 / 7 °C
Sağanak
Pazartesi
9 / 7 °C
Bulutlu
Salı
11 / 7 °C
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok yanlış bir davranış olsa bile eğer kapalı bir ortamda sigara içiliyorsa ve duman oluyorsa bu dumandan kolayca kurtulmanız mümkün. Sigara içilen kapalı alanda yakacağınız mum sigara dumanını çekecek ve yok edecektir.

SİGARA DUMANINDAN KURTULMANIN YOLU:
İçteki kiri su değil, ancak gözyaşı temizler…

Mevlana
Kahve kelimesi, Arapça´da “çekirdeğin şarabı” anlamını taşımaktadır.

KIRK YILLIK KAHVE
1994 Halil Mutlu, Dünya Halter Şampiyonası´nda 7 dünya rekoru kırarak, 3 altın madalya kazandı. Naim Süleymanoğlu 64 kiloda 5 dünya rekoru kırarak, 3 altın madalya, Fedail Güler de 70 kiloda iki dünya rekoru kırarak 2 altın madalya elde etti.