24 Terörist Teslim Oldu

Milli Savunma Bakanlığı 24 teröristin teslim olduğunu duyurdu

 

Barış Pınarı Harekatı devam ederken Milli Savunma Bakanlığı´ndan önemli bir açıklama daha geldi. Bakanlık Fırat´ın doğusuna yönelik gerçekleştirilen Barın Pınarı operasyonunda görevli güvenlik güçlerimize 24 teröristin teslim olduğunu açıkladı.

Son dakika: 24 terörist teslim oldu

Fırat´ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatı başarıyla devam ederken, çaresiz kalan teröristler silahlarını bırakıp, kaçmaya başladı. Terör örgütü YPG/PYD üyesi 24 terörist ise güvenlik güçlerine teslim oldu.

Son dakika: 24 terörist teslim oldu

Fırat´ın doğusunun teröristlerden arındırılmasına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı 5´inci gününe girdi. TSK ve Suriye Milli Ordusu askerleri karadan ilerlediği harekatta, obüsler ise terör hedeflerini ateş altına almayı sürdürüyor.

Son dakika: 24 terörist teslim oldu

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgilere göre, TSK birliklerinin bölgedeki ilerlemesi sürerken, köşeye sıkışan teröristler de kaçmaya başladı. Terör örgütü YPG/PYD üyesi 24 terörist ise güvenlik güçlerine teslim oldu. Türk askeri, teslim olan terör örgütü üyelerine kumanyalarından verdi. Terör örgütü üyeleri, ardından ifadeleri alınmak üzere birliklere götürüldü.

Son dakika: 24 terörist teslim oldu

Terör örgütünden kopmaların artması üzerine, örgüt liderlerinin ´infaz´ dahil çeşitli yöntemlere başvurdukları da belirtildi.