Adrenalinin Kaliteye Bürünmüş Haline Hoşgeldiniz!

Dikkat, eğer bu satırları okuyorsan şu andan itibaren aklında ki tüm kötü düşünceleri silmelisin.

 

Çünkü yazının diğer bölümlerinde kendi kendine heyecana kapılıp oturduğun yerden kalkıp olduğun yerde zıplayabilirsin.

 Gerçeğe Hazır mısın?

            Her sabah kalkıp rutin bir şekilde işine, okuluna gidip duruyorsun. Ama bir şeylerin eksik olduğu hissini kendinde görüyorsun fakat ne olduğunu bulamıyorsun. Stres atacak yer arıyorsun eve geliyorsun yapacak bir şey bulamıyorsun. Şimdi sıkı dur sana tam aradığın bir adrenalin yüklemesi yapacağız. Kendini kaybedebilirsin. İşin aslı şu ki artık o filmlerde gördüğün sahneler yaşadığın hayatta gerçeğe dönüşüyor. Sıkı tutun bundan sonra okuyacakların seni heyecanlandıracak!

 Parkurların Heyecanında Kaybolmaya Var mısın?

            Tam 7 parkurdan bahsediyoruz. Sen ne sanmıştın? Sadece tek bir zıplama yeri öyle değil mi? Öyle değil! Şoka girmeye hazır ol.

  Trapez; Havada salınarak, kendini köpük havuzuna bırakmak? Sanırım buna bayılacaksın!

            Ninja Zone; İşte bu tam sana göre, stres atmak için birebir! Engelleri aşarak, birbirinden zorlu parkurları geçmeye var mısın? Nefesin tutulacak!

  Fly Dunk; Basketbol oyununu seviyor musun? Buna bayılacaksın! Topu potaya atarken hayatın boyunca hiç bu kadar yükseğe zıplamamıştın!

            Master Court; Sınırları biraz zorlamak istiyoruz! (Biraz mı?) Tam 21 adet trambolin´in bir arada olduğunu düşün! Yer çekimine adeta meydan okuyacaksın!

  Air Walk; Duvarda yürümek istiyor musun? Evet yanlış duymadın sana en mükemmel parkurun bu olduğunu söylemeden edemeyeceğiz! Trambolinden aldığın yaylanma desteğiyle dikey duvarda kaç adım atacağına sen karar ver! Aklın adrenalinden uçuşa geçecek!

 Uçuş için Kendini Serbest Bırak!

            İşte sana bahsettiğimiz konu buydu. Heyecandan yerinden kalktığını görür gibiyiz. Ufak bir uyarı yapmak istiyoruz. Sakın yatak odanız da ki yatakta zıplamaya çalışmayınız. Sizi Flyzone Turkey aksiyonuna bekliyoruz!

 Müziksiz Olmaz!

            İnsan bedeni dans derken adrenalin salgıladığı için duyduğu müziğe kendini kaptırarak ritim yakalamak için programlanmıştır. Bu şahane sistemin bir parçası olmak senin elinde.

            Havalara uçmaya bir adım geridesin. Her hafta, cuma ve cumartesi geceleri DJ performanslarıyla bu aksiyona daha fazla adrenalin katacağız. Hayal etsene, sevdiğin bir müzikle zıpladığını!

Flyzone Türkiye internet sitesi: https://www.flyzoneturkey.com/