Amatör Spor Kulüpleri Birliğinden Usta´ya Ziyaret

Gaziosmanpaşa Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Usta´ya yeni dönemde başarılar diledi.

 

Gaziosmanpaşa Amatör Kulüpler birliği başkanı Murat Yılmazer yönetim kurulu ve ilçede bulunu 24 spor külüp başkanlarının bir araya gelerek 31 mart yerel seçimlerinde ikin dönem için güven tazeleyen belediye başkanı Hasan Tahsin Usta´yi makanında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

/resimler/2019-5/20/2337518991343.jpg

Kulüpler birliği başkanı Murat Yılmazer başkan Usta´ya başarılar dilerken tüm kulüpler adına bir buket takdim etti.
Kısa bir konuşma yapan Yılmazer şu ifedeleri kullandı: Değerli başkanlarım öncelikle ilçemizde spor hamlesini başlatan spor tesisleri kazandıran ve kazandırmaya devam eden belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta yeni dönemin hayırlı olmasıni tüm kulüplerimiz adına iletiyorum.
Spor camiasının her zaman içinde olan Mustafa Koral ağabeyimizede meclis üyeliğinin hayırlı olmasını dileriz. Müsadenizle bir iki hususu iletmek isterim ilçemiz yaklaşık 500 bin nufuslu ilçe ama malesef spor salonumuz yoktu yüzme havuzumuz yoktu 2014 yılında başkanımızın secilmesiyle birlikte spor salonuna ve yüzme havuzumuza kavuştuk
ve diyer branşlarada daha fazla kucak açılmış oldu.

Gaziosmanpaşa ilçemizde artık spor yapma imkanı fazlalaşıyor.
Spor salonu ve Yüzme tesisimizin açılmasıyla Yüzme - Taekwando - Basketbol - Karete ve bir çok branşlarda dahada fazla yapılmaya başlandı ve bir çok şampiyon sporcular ilçemizi unurlandırmaya başladı. inşallah ikinci spor salonumuzada kavuştuğumuzda bu imkanlar dahada fazlalaşarak çoğalıcaktır.
İlçemize yapımı devam eden Stadyum gibi Spor Vadisinin yapılması bunun için çaba harcayan belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta´ teşekkür ederim dedi.

/resimler/2019-5/20/2338148836116.jpg

Başkan USTA Kulup başkanlarına teşekkür etti.

Değerli kulüpler birliği başkanım yöneticileri Kıymetli kulup başkanlarım öncelikle sözlerime başlamadan evvel ziyeretinizde dolayı teşekkür eder Mubarek Ramaza ayınızında hayırlara vesile olmasını dilerim.aslında isterdikki bir iftar sofrasında bir arada olalım fakat murat yılmazer başkan sizlerin bir hayırlı olsun temenlisi için bir araya gelmek talebiniz olmuş tabikide derhal kabul ederek siz kıymetli başkanlarımızla bir araya geldik.

Değerli başkanlarımız ilçemizde gördüğümüz bu zamana kadar ertelenen ötelene sorunların yanında sporla ilgili spor alanlarıyla ilgili cok ciddi ihtiyaçları hissettik bunları tespit ettik göreve geldiğimiz sürecte şehrimizin önceliklerinden olan Altyapı - Kentsel dönüşüm - Okul ve diyer ihtiyaclarının önüne sporla ilgili yatırımlarının alınmasına sıcak baktık bunlara emek ve imkan sağlamaya başladık arzu ettiğimiz tüm yatırımlar şimdilik bitmemiş ama sonuçta hiç bir şey pilanlamadan projesini yapmadan kaynak oluşturmadan start vermeden olmuyor bunlarda zaman alıyor inşallah bu yatırımlar Yeni dönemde Yıldırım hızıyla ilçemizde hedeflediğimiz projeleri tamamlayacağız dedi.

/resimler/2019-5/20/2337281178361.jpg