Arda Turan İbreyi Galatasaray´a Çevirdi

Fatih Terim ´tamam´ derse Arda Turan Galatasaray´a dönecek

 

Arda Turan, ´´Galatasaray´da doğdum, Galatasaray´da futbolu bırakmak istiyorum. Hatam varsa söylesinler çözeyim.´´ diyerek yönetimi ikna etti. Fatih Terim onay verirse Arda, yeniden Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray ve Arda Turan arasındaki aşk hikayesi 8 yıl sonra yeniden alevlendi. Arda´nın 2011 yılında Atletico Madrid´e gitmesi, 2015´te 34 milyon euro´ya Barcelona´ya transferi ve 1 yıldır Medipol Başakşehir macerasında istikamet yeninde Florya gibi gözüküyor.

´´Hatam varsa söylesinler çözeyim´´
Sözcü´de yer alan habere göre; Arda Turan, Galatasaray´a dönme adına sarı-kırmızılı yöneticilerle bir araya geldi. Başakşehir forması giyen oyuncu, ´´Galatasaray´da doğdum, Galatasaray´da futbolu bırakmak istiyorum. Hatam varsa söylesinler çözeyim. Kimseye kinim öfkem yok. Galatasaray´ı çok özledim. Galatasaray´a vereceğim çok şey var.´´ sözleriyle yönetimi ikna etti.Fedakarlık yapmaya hazır

32 yaşındaki yıldız futbolcu, ücretinde de fedakarlık yaptı. Barcelona´dan 6 milyon euro´dan 1 yıl daha kontratı bulunan Başakşehir´den ise 4 milyon euro kazanan Arda´nın bu rakamların çok aşağısında bir ücretle Galatasaray´a geri dönmeye hazır.

Terim onay verirse yuvaya geri dönecek
İmza artık Fatih Terim´in onayını bekliyor. EURO 2016´da yaşanan prim polemği nedeniyle uzun zamandır araları açık olan ikilinin arasında buzlar Fatih Terim´in babasının vefat ettiği dönemde milli futbolcunun başsağlığı telefonuyla erimişti. Gözler şimdi Fatih Terim´i çevrildi. Deneyimli teknik adam onay verirse Arda yeniden Galatasaray forması giyecek.