ATV O Dizinin Fişini Çekti

ATV'nin iddialı dizisinin fişi çekildi oyuncular bile final kararına şaşırdı

ATV'nin sevilen dizisi için final kararı verildi hem dizinin oyuncuları hem de takipçileri neye uğradıklarını şaşırdı.

Büyük umutlarla başlayan, iddialı diziler birer birer final yapacaklarını duyurmaya başladı. 

Her Yerde Sen, Elimi Bırakma, Kurşun, Sevgili Geçmiş ve Aşk Ağlatır dizilerinin final yapmasının ardından bu kez de ATV kanalı bir dizinin fişini çekti

Yeni yıl öncesi final yapacağı duyurulan ATV dizisinin hem oyuncuları hem de takipçileri bu duruma üzüldü. Hiç beklenmeyen final kararı bu kez Kimse Bilmez dizisinden geldi.

Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi),Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner'in (İlhan) rol aldığı iddialı dizinin 28'inci haftasından final yapacağı belirtildi.

Final kararı, dizi oyuncuları tarafından da dizinin hayranları tarafından da üzüntüyle karşılandı.

Öte yandan dizinin yeni bölüm sloganı "Öleceksin Ali Hüroğlu" oldu. Ali'yi öldürmek için plan hazırlayan Uygar, onun en özel gününü kana bulamak isteyecek. Hüdaverdi'nin vurulması ise herkesi yasa boğacak.

Peki, Kimse Bilmez yeni bölümünde neler olacak?

Ali'yi öldürmek için plan hazırlayan Uygar, onun en özel gününü kana bulamayı başarmıştır. Ali yerine onun canı kadar çok sevdiği Hüdaverdi, kurşunun hedefi olarak hastaneye kaldırılır. Hüdaverdi'nin vurulması herkesi yasa boğar. Ağır yaralanan Hüdaverdi ölecek mi? 

Babasının katilinin peşine düşen Vedat, Pilot'a rağmen intikam peşindedir. Ali'yi affetmeyi bir türlü kabullenemeyen Vedat nasıl bir yol izleyecek? 

Hüdaverdi'yi vuran Uygar artık çok ileri gitmiştir. Ali her şeyi göze alarak Uygar'ın peşine düşer. Ali tam Uygar'ı yakalamışken Kurtbey çıkagelir. 

Kurtbey'in varlığından güç alan Uygar, tam Ali'yi vuracakken planı terse çıkar. Ali, Uygar'dan sonsuza kadar kurtuldu mu?