Avşar ile Çilingiroğlu Barıştı Mı?

Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum

 

Sosyal medyada yaşanan bir olay, 1997-2005 yılları arasında evli kalan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu aşkının yeniden alevlendiği iddialarına neden oldu.

Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 1

Kızları Zehra´yı dünyaya getirdikten sonra boşanma kararı alan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sosyal medyada sürekli birbirlerini beğenen ve yorum yapmaktan kaçınmayan eski aşıkların, bu sefer Avşar kızının yaptığı bir yorum nedeniyle barıştıkları söylendi.

18
Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 2

Boşandıktan sonra sıkı bir dost olan Avşar ve Çilingiroğlu, sık sık gündeme geliyor. Bu sefer ise, Instagram hesabından Kaya Çilingiroğlu´nun fotoğrafına yorum yapan Hülya Avşar, "Vay tekrar mı alsam seni?" ifadelerini kullandı.

28
Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 3

Hülya Avşar, daha önce de "Kaya ile yeniden evlenmek bir tektaşa bakar" açıklamasını yapmıştı. 11 yıllık evliliklerinin ardından Eylül 2005´te boşanan Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, birbirlerine yazdıkları mesajlar ile gündem olmuştu.

38
Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 4

Kaya Çilingiroğlu, Instagram´da 20 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış, 55 yaşındaki futbol yorumcusunun eski eşi fotoğrafın altına dikkat çeken bir yorum yazmıştı.

 Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 5

Avşar kızı, sosyal medya üzerinden eski eşine, "Şimdi daha yakışıklısın" mesajı göndermişti. Kaya Çilingiroğlu, bu iltifata sadece emojiyle karşılık vermişti. Eski eşlerin, Instagram üzerinden adeta flört etmesi takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı

Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 6

Kaya Çilingiroğlu, boşanma nedeni hakkında, "Evliliğimiz çok güzel geçti. Kızımız Zehra doğunca Hülya´nın eğlenceli halleri bitti. İş kadını oldu" ifadelerini kullanmıştı

Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 7

Çilingiroğlu da geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, eski eşi hakkında şu sözleri söylemişti:  "Hülya geç kahvaltı yapıyor, ben erken. O plaja gidiyor, ben sevmem. Akşam yemeğini yiyor 8-9 gibi odasına gidiyor..

Hülya Avşar eski aşkına yeniden mi dönüyor Kaya Çilingiroğlu´na olay yorum - Sayfa 8

 "Ama Hülya ailesine, kızına çok düşkün, hayatını seviyor. Oraya yeni bir adam koymak isteyeceğini sanmam."