Bakın Atatürk Tablosuna Ne Olmuş

Ekrem İmamoğlu´nun bir yalanı daha ortaya çıktı! İBB binasındaki Atatürk tablosunu CHP çalışanları teslim almış.

 

31 Mart 2019´da yapılan yerel seçimlerde türlü oyun ve usulsüzlüklerle halkın iradesini gasp etmeye çalışan ve bu yolla başkanlık koltuğuna oturmayı amaçlayan CHP´li Ekrem İmamoğlu´nun  ´Atatürk tablosu´ yalanını bozan görüntüler ortaya çıktı!

31 Mart 2019´da yapılan yerel seçimlerde türlü oyun ve usulsüzlüklerle halkın iradesini gasp etmeye çalışan ve bu yolla başkanlık koltuğuna oturmayı amaçlayan CHP´li Ekrem İmamoğlu´nun bir oyunu daha ortaya çıktı.

İmamoğlu, YSK´nin İstanbul seçimini iptal ettiği akşam Atatürk tablosunun da makam odasından çıkarıldığı yalanını söylemişti. Gerçek ise öyle değildi. İmamoğlu´nun kurduğu çirkin oyunu bozan görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde ise İmamoğlu´nun çalışanları İBB´ye gelip CHP adayına ait eşyaları teslim alıp gidiyorlar.

ASILSIZ İDDİALARIN ARDINDAN İBB TARAFINDAN BU AÇIKLAMA YAPILMIŞTI
"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makam odasındaki Atatürk Portresi´nin bulunduğu yerden kaldırıldığı yönündeki bazı basın yayın organlarında yer alan haber ve iddialara ilişkin yapılan incelemede; Sayın Ekrem İmamoğlu tarafından Büyükşehir Belediye Başkanlığı Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilen Kubilay Bayrak ve Başkan Danışmanı Murat Ongun´un özel asistanı Burcu Ciner tarafından 07 Mayıs 2019 tarihinde Başkanlık makamındaki özel eşyalarla birlikte Atatürk Portresi de ´şahsa özel´ olduğu gerekçesiyle alınmıştır. Aynı yere yeni bir Atatürk Portresi konulmuştur. Cumhuriyetimizin banisi, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün manevi şahsiyetinin asılsız haberlere konu edilmesini ve bu tür art niyetli yaklaşımları esefle kınıyoruz"