Beşiktaş-Alanyaspor Maçında Gerginlik

Beşiktaş taraftarı, Fikret Orman, TFF ve Cüneyt Çakır´ı protesto etti

 

Beşiktaş´ın Alanyaspor´la oynadığı karşılaşmanın 4. dakikasında konuk ekip Caulker ile öne geçerken, VAR uyarısı sonrasında gol iptal edildi. Beşiktaş taraftarı kararı protesto etti. Ayrıca siyah-beyazlı taraftarlar, dün yapılan seçimde yeniden başkan seçilen Fikret Orman ve yönetimini protesto etti

Beşiktaş´ın Alanyaspor´u konuk ettiği karşılaşmada ilginç bir an yaşandı. Mücadelenin 4. dakikasında Fernandes´in kullandığı serbest vuruşta top direkten dönerken, Caulker meşin yuvarlağı ağlara göndermeyi başardı.

Attığı golü, 2 hafta önce hayatını kaybeden Josef Sural´a armağan eden Caulker´i Beşiktaş taraftarı alkışlarken, VAR uyarısı sonrasında pozisyonun ofsayt olduğu bilgisi geldi ve Hakem Cüneyt Çakır golü iptal etti.

Golün iptal edilmesi sonrasında Beşiktaş taraftarı, Alanyaspor´un iptal edilen golü nedeniyle karara tepki gösterdi ve hakemler aleyhine tezahüratta bulundu.

"FİKRET ORMAN PARALAR NEREDE?"

Siyah-beyazlı taraftarlar TFF, MHK ve hakemleri protesto ederek karşılaşmaya başladı. Mücadelenin 25. dakikasında Caner Erkin´in ceza sahası içinde düşürülmesi sonrasında penaltı bekleyen Beşiktaşlılar, Hakem Cüneyt Çakır´ın devam kararı sonrasında ise önce hakemlere ardından ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimine tepki gösterdi.

?Fikret Orman paralar nerede?´ diyerek tempo tutan ve ardından ?Yönetim istifa´ tezahüratı yapan siyah-beyazlılar, geçmişte Süleyman Seba´ya yapılan tezahüratın benzerini Fikret Orman için söyledi ve ?7 sene oldu, senin süren doldu. Yeter artık Fikret, Beşiktaş´ı terk et? sloganı attı. Taraftarlar ayrıca ´Fikret gol gol gol´ diyerek tepkilerini sürdürdü.

Genel kurulda Beşiktaşlı olmayanların oy kullandığı iddialarını da protesto eden taraftarlar, ?Sendika dışarı? diye bağırdı. Bu sırada bazı taraftarlar ise, protesto edenlere tepki gösterdi.