Binali Başkan´dan Protestoya Alkışlı Cevap

Liseli ergen protestosuna Yıldırım´dan alkışlı cevap

 

 

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi´ndeki "Yeniden Doğuş" operasını izlemeye gitti. Salondan bir grup izleyicinin protestosuna Yıldırım´ı alkışlarla cevap verdi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi´nde bir grup izleyici tarafından "Herşey güzel olacak" sloganlarıyla karşılandı. Yıldırım, opera salonundaki stadyum holiganlarını önce alkışladı, ardından da selamlayarak yerine geçti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Milli Mücadeleyi başlatmasının 100. yılı için Samsun Devlet Opera ve Balesince sahneye konulan "Yeniden Doğuş" operasının dünya prömiyeri Haliç Kongre Merkezi´nde düzenlendi.

Bir grup izleyici, Binali Yıldırım´ı salon girişi sırasında "Herşey güzel olacak" sloganları attı. Opera salonu göstericilerin protestolarıyla stadyuma dönerken Yıldırım, protestocuları önce alkışladı ardından da selamladı. Yıldırım yerine geçerken bazı izleyiciler ise "Mustafa Kemal´in askerleriyiz" sloganı attı. 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Milli Mücadele´yi başlatmasının 100. yılı dolayısıyla hazırlanan, Samsun Devlet Opera ve Balesince sahneye konulan operanın dünya prömiyeri, Haliç Kongre Merkezi´nde düzenlenirken, galaya protestolar damgasını vurdu.