Binali Yıldırım´dan İlk Açıklama

YSK´nın kararının ardından Binali Yıldırım´dan ilk açıklama!

 

Binali Yıldırım yaptığı açıklamada "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı yönünde YSK kararı kamuoyuna duyuruldu. YSK?nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım. Karar İstanbul´umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah." ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenme kararına ilişkin, "Karar, İstanbul´umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah." dedi.

Yıldırım, resmi Twitter hesabından Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti´nin olağanüstü itirazını oy çokluğuyla kabul etmesine ilişkin paylaşımda bulundu.

Binali Yıldırım
 
?@BY
 
 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı yönünde YSK kararı kamuoyuna duyuruldu. YSK?nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım. Karar İstanbul´umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah.

 
3.067 kişi bunun hakkında konuşuyor
 

Mesajında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı yönünde YSK kararının kamuoyuna duyurulduğunu aktaran Yıldırım, "YSK´nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım. Karar, İstanbul´umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah." ifadesini kullandı.