CHP Adayının Yalanı Tescillendi

İşte CHP adayı İmamoğlu ile en yandaş arkadaşı Portakal´ın yayınlamadığı skandal VIP görüntüleri.

 

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu´nun VIP salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Ordu Valisi´ne yönelik ?Valiniz itlik yapmıştır´ ifadelerini kullanmış fakat her defasında bunu inkar etmişti. Skandal ifadeyi kullanan İmamoğlu son açıklamasında ise ?vali basitlik yaptı´ dediğini öne sürmüştü. En yandaş CHP´li Fatih Portakal da İmamoğlu´nun ´it´ ifadesini kullandığını bile bile görüntüleri yayınlamaktan kaçınmıştı. İmamoğlu´nun inkar ettiği ve en yandaş arkadaşı Portakalın ısrarla sakladığı o skandala ait görüntüler ise ortaya çıktı. Böylelikle İmamoğlu´nun tescilli bir yalancı olduğu kanıtlanmış oldu. Her yaptığını ve dediğini inkar etmekten çekinmeyen İmamoğlu´nun bu son skandalın ardından vatandaşın gözünde güvenirliği ise kalmadı. İşte İmamoğlu´nun inkar ettiği en yandaş arkadaşı Portakal´ın da yayınlamadığı o görüntüler.

CHP İstanbul Büyükşehir belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu´nun VIP salonu kullanma hakkı olmamasına rağmen zorla işgal etmesi sırasında Ordu Valisi´ne yönelik ´Valiniz itlik yapmıştır´ ifadelerini kullanmış ardından ise inkar ederek ´vali basitlik yaptı´ dediğini öne sürmüştü. En yandaş CHP´li Fatih Portakal, FOX Haber´de görüntüleri yayınlamaktan çekinmişti.

CEP TELEFONU İLE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ İNKAR ETMİŞTİ
İmamoğlu skandal olayın ardından gözlerden kaybolmuş olayı unutturmak isterken cep telefonu ile kaydedilmiş görüntüler ortaya çıktı. İmamoğlu´nun iyice psikolojisini bozan bu görüntülerde İmamoğlu´nun hakareti görülüyor.

İŞTE İMAMOĞLU´NUN AŞAMA AŞAMA YALAN SÖYLEDİĞİ O ANLAR

TESCİLLİ BİR YALANCI OLDUĞU KANITLANDI
İmamoğlu ise bu görüntüyü yalanlama ve inkar yoluna giderek kendisinin hakaret etmediğini ´basitlik´ dediğini öne sürdü. Her defasında skandallara imza atan ve inkar etmekten çekinmeyen İmamoğlu´nun tescilli bir yalancı olduğu kanıtlandı.

TESCİLLİ YALANCI İMAMOĞLU´NUN VATANDAŞIN GÖZÜNDE GÜVENİRLİĞİ KALMADI
Her yaptığını ve dediğini inkar etmekten çekinmeyen CHP´nin adayı İmamoğlu´nun bu son skandalın ardından vatandaşın gözünde güvenirliği ve inandırıcılığı kalmadı.

YANDAŞ PORTAKAL GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMADI
Yandaş CHP´li Fatih Portakal Ordu´da yaşanan olayın ardından FOX Ana haberde "İmamoğlu´nun valiyle ilgili bir sözü var biz o sözü vermedik" demişti. Portakal´ın bu açıklamasının ardından kamuoyunda görüntülerin yayınlanması çağrısı yapıldı.

O SKANDAL GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
En yandaş CHP´li Fatih Portakal, FOX Haber´de görüntüleri yayınlamaktan çekinmişti. İşte İmamoğlu´nun inkar ettiği en yandaş arkadaşı Portakal´ın da yayınlamadığı o görüntüler.