Dursun,?Hizmette İlkemiz Adalet Olacak ?

Sultangazi Belediyesi´nde 31 Mart Mahalle İdareler Genel Seçimleri´nden sonra oluşan Meclis, ilk toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, yapılacak tüm çalışmalarda adaleti ön planda tutacağını söyledi. Başkan Dursun, "Sultangazi´de yaşayan tüm kesimler, bizim için aynı mesafededir. Aynı hizmeti, aynı çabayı ve aynı gayreti tüm ilçe halkımıza eşit şekilde yansıtacağız. Asla kimseyi ötekileştirmeyecek, dokunmadık bir el, gönlüne girilmedik insan bırakmayacağız" dedi.

?5 YIL HALKIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ´
"Önümüzdeki 5 yıl içinde Sultangazi´ye hizmet götürecek kadrolar buradadır. İlçemize ve hepimize hayırlı olsun. Umarım 5 yıllık süreç içinde çok güzel kararlar alırız" dedi.Başkan Av. Abdurrahman Dursun´un konuşmasının ardından söz alan Meclis üyeleri dilek ve temennilerini dile getirdi.

İLHAN MECLİS BAŞKANVEKİLİ
Daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantıda Meclis Başkan Vekilliği´ne Av. Hasan Esat İlhan seçildi. Oturumda ayrıca başkanlık divanı, belediye encümeni ve ihtisas komisyon üyelerinin seçimi yapıldı. Marmara Belediyeler Birliği ile Türk Dünyası Belediyeler Birliği üyelerinin de seçimi yapıldı.