Emekliye Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor

Emekliye promosyon müjdesi! Hangi banka emekliye ne kadar veriyor? İşte ayrıntılar...

 

Temmuz zammının ardından 1000 TL´lik kurban bayramı ikramiyelerini hesaplarında gören milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisi için bir diğer önemli konu da, bankaların verdiği promosyonlar. Bankalar belirli dönemler için emekli vatandaşlara 900 TL´ye kadar promosyon imkanı tanıyor. Öte yandan 2 gün erken maaş, emekli müşteri kazandırana ayrıca 125 lira ek ödeme yapılıyor. Peki Akbank, Denizbank, ING, İş Bankası ve diğer bankaların uygulamaları nasıl? İşte emekliye promosyon ile ilgili tüm detaylar.

Emekliler promosyon uygulamalarını yakından takip ediyor. Bankalar da bu doğrultuda kampanya yarışlarını sürdürüyor.Kimi maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olarak belirlenen taban promosyonu artırırken; faizsiz 2 gün erken maaş, emekli müşteri kazandırana 100-125 lira ödeme gibi uygulamalar da var.

Emekli bankacılığı faaliyetlerine ağırlık veren bankalar, kampanya yarışını sürdürüyor. Kimi maaşa göre 300, 375 ve 450 lira olarak belirlenen taban promosyonu artırırken; faizsiz 2 gün erken maaş, emekli müşteri kazandırana 100-125 lira ödeme gibi uygulamalar da var

? AKBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. ATM´lerden ücretsiz para çekme, bedava havale-EFT, kredilere özel faiz gibi imkanlar sunuyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

? DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. Alışveriş ve faturalarda indirim, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

? FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödüyor.

? ING: 450 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250, bir emekli arkadaşını getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

? İŞ BANKASI: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

? QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700 liraya varan ödeme yapıyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125 lira ödüyor