Enis Fosforoğlu´ndan Kötü Haber

Enis Fosforoğlu geçirdiği kalp krizi sonucu? Usta sanatçıdan kötü haber

 

Tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu, bayramın son günü yaşamını sürdürdüğü Büyükada´da kalp krizi geçirdi. 71 yaşındaki oyuncu Enis Fosforoğlu, yapılan müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı. Enis Fosforoğlu´nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı. Sanatçının yoğun bakımdaki tedavisi sürerken, oğlu Eren´in de bir kızı dünyaya geldi. Bu haberi, Fosforoğlu´nun kızı Seren Fosforoğlu şu sözlerle duyurdu: ?Her şeyi bir arada yaşadığımız zor günler. Evlat olarak elimizden geleni yapmaya çalıştığımız zor günlerde gelen bu mucize için çok heyecanlıyım.?

Enis Fosforoğlu geçirdiği kalp krizi sonucu? Usta sanatçıdan kötü haber

Usta sanatçı Enis Fosforoğlu, bayramın son günü yaşamını sürdürdüğü Büyükada´da kalp krizi geçirdi.

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Adadan acil olarak bir hastaneye, oradan da başka bir kalp hastanesine getirilen 71 yaşındaki oyuncu Enis Fosforoğlu, yapılan müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı

Posta´nın haberine göre; Dün sabah saatlerinde ise ailesinin isteği üzerine başka bir hastaneye nakledilen Enis Fosforoğlu´nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı.

Sanatçının yoğun bakımdaki tedavisi sürerken, oğlu Eren´in de bir kızı dünyaya geldi. Bu haberi, Fosforoğlu´nun kızı Seren Fosforoğlu şu sözlerle duyurdu:

 

"Her şeyi bir arada yaşadığımız zor günler. Evlat olarak elimizden geleni yapmaya çalıştığımız zor günlerde gelen bu mucize için çok heyecanlıyım."