Erdoğan´dan ABD´de Görüşme Trafiği

Başkan Erdoğan´dan ABD´de yoğun diplomasi.

 

74. Birleşmiş Milletler Genel Kurul çalışmalarına katılmak için New York´ta bulunan Başkan Recep Tayyip Erdoğan yoğun diplomasi trafiğini sürdürüyor. Erdoğan, Belçika Başbakanı Charles Michel, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Zeljko Komsiç ve New York civarında yaşayan Musevi vatandaşlarla görüştü.

BAŞKAN ERDOĞAN, MUSEVİ VATANDAŞLARLA GÖRÜŞTÜ
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, ABD´deki Yahudi kuruluş temsilcileri ile New York civarında yaşayan Musevi vatandaşları kabul etti.

Birleşmiş Milletler 74´üncü Genel Kurul görüşmeleri için ABD´nin New York kentinde bulunan Erdoğan´ın konakladığı Peninsula Otel´deki kabul, basına kapalı gerçekleşti.

ERDOĞAN,BELÇİKA BAŞBAKANI CHARLES MİCHEL´İ KABUL ETTİ

Birleşmiş Milletler (BM) 74´üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York´ta resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Belçika Başbakanı Michel ile görüştü.

BM Genel Merkezi´ndeki kabul basına kapalı gerçekleşti.

BOSNA HERSEK DEVLET BAŞKANLIĞI KONSEYİ BAŞKANI ZELJKO KOMSİC´İ KABUL ETTİ
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Zeljko Komşiç ile görüştü.

Birleşmiş Milletler (BM) 74´üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York´ta resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konsey Başkanı Komşiç ile bir araya geldi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han ile görüştü.

Birleşmiş Milletler (BM) 74´üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York´ta resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Pakistan Başbakanı Han´ı kabul etti.

BM Genel Merkezi´nde basına kapalı gerçekleşen kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da yer aldı.

Birleşmiş Milletler (BM) 74´üncü Genel Kurul görüşmeleri için bulunduğu New York´ta resmi temaslarını sürdüren Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile görüştü.

BM Genel Merkezi´nde basına kapalı gerçekleşen görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da hazır bulundu.