Erdoğan´ın Süpriz Programı Başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın sürpriz sosyal medya programı başladı!

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyaya özel olarak yapılan programda gençlerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlıyor. Programın moderatörlüğünü bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan yönetiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamaları sırasında Ankapark´ın Meclis kararıyla 23 Nisan´a kadar ücretsiz olarak açık tutulması için talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajında, ?Yarın sadece sosyal medya hesaplarımızdan takip edilebilecek sürpriz bir programımız olacak. 28 Mart Perşembe, saat 12´de Twitter, Facebook ve Instagram´da buluşalım? demişti. Erdoğan´ın sürpriz programdaki değerlendirmeleri şöyle:

"İkinci gençlerle buluşma toplantımı sizlerle yapıyorum. Yoğun bir maraton; tam böyle finale geldiğimiz anda sizlerle başkentimizin bu güzel yerinde Atakule´de bir taraftan hem Ankara´yı izleyerek hem de karşılıklı moderatörlüğümde böyle bir toplantıyı yapmak benim için ayrı bir mutluluk vesilesi. Ben sizlerden sorular alacağım, cevaplandırmaya çalışacağım. Bu konuda sizler herhangi bir sıralama tabii tutmadan, kim soru sormayı arzu ediyorsa, soruyu sorarsa memnun olurum.

Recep Tayyip Erdoğan
 
?@RT_Erdogan
 

Atakule´de gençlerin sorularını cevaplıyoruz. https://www.pscp.tv/w/b2yOVDFZTEVKTmFZTWFMRU58MU95S0F5TGx6dm9LYoqL1oGIVHCRSPBxc2lZPKI7f79DLF9ycP6_VEFK3aat ?

 

Recep Tayyip Erdoğan @RT_Erdogan

Atakule´de gençlerin sorularını cevaplıyoruz.