Evinizdeymiş Gibi Bir Tatil Hayal Edin!

İlkbahar aylarının son günlerini yaşadığımız şu zamanlarda tatil planı yapmak en uygun zamandır

 

Tatil beldelerinde beş yıldızlı otellere tıkılıp kalmak istemiyorsanız villa kiralama tam size göre bir seçenek olacaktır. Antalya Kaş bölgesi villa kiralama için en uygun bölgelerden biridir. Doğal manzarası ve eşsiz güzelliği ile vazgeçemeyeceğiniz ve hiç unutamayacağınız bir tatil yapmış olacaksınız. Firma bölgeyi iyi bildiği için farklı villa seçenekleri ve farklı villa tasarımları ile hizmet verir. Doğanın kalbinde denize sıfır villa seçenekleri ile tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Muhafazakar, Balayı ve Normal Tatil İçin Lüks ? Ekonomik Villa Seçenekleri

Kaş muhafazakar villa, Kalkan muhafazakar villa, Kaş balayı villası ve Antalya kiralık villa seçenekleriyle Türkiye´nin en iyi villa kiralama hizmeti sunan firması. Tatil Villası´nda her zevke, her yaşam stiline uygun bir tatil villası var!  Villa kiralamak için firmanın internet sitesine giriş yaparak istediğiniz villayı tercih edebilirsiniz. İstediğiniz villa için hangi tatil aralıklarını tercih ediyorsanız günlerini belirtmeniz gerekir. Tail öncesinde villayı ayırtmanız gerekir, bunun için belli bir miktar kapora ödemeniz gerekecektir. Tail zamanı için bölgeye geldiğiniz zaman ücretin diğer kısmını ödersiniz.

Muhafazakar Villa Seçenekleri

Muhafazakar villa seçenekleri ile tatil daha keyifli olacaktır. Daha çok muhafazakar ailelerin tercih ettiği bu villalar farklı konsept ve korunaklı çevre konsepti ile dikkat çekiyor.Muhafazakar villa Kaş seçenekleri sunan Tatil Villası doğanın ortasında ve denize sıfır seçenekleri ile sizleri bekliyor. Villa aralarında mesafe çok uzundur. Ailelerin mahremiyeti korunur. Villa çevresi paravanlar ile çevrelenmiştir. Villa havuzu sadece size aittir. Dilerseniz çocuk havuzlu villa seçenekleri ile çocuklu tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Villalara belli uzakta olan restoran ve marketlerden alış veriş yapabilir ve yemek siparişi verebilirsiniz. Villa içinde mutfak kısmında gereken her eşya mümkün olduğu için malzemelerinizi alarak kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Villalara giriş çıkış saatleri firma tarafından belirlenir. Villa içinde uyulması gereken kurallara uyulması gerekir.

Villa Kiralama Ücretleri

Viila kiralama kiralanan villaya göre değişir. Örn: Muhafazakar villa Kalkan ile Kaş arasında da fiyat farkı olabilmektedir. Gitmek istediğiniz villa, kişi sayısı, büyüklük, lüks ve birçok durum fiyata etkendir ancak unutulmamalıdır ki unutamayacağınız keyifli bir tatil için ekonomik villaların tamamı Tatil Villası´nda! Daha lüx ve ışıltılı olsun derseniz lüx villa kiralama tercih edebilirsiniz. Firma her bütçeye uygun olarak villa kiralama hizmeti verir. Villanın içi bir ev ortamını aratmayacak şekilde döşenmiştir. Aradığınız her eşyayı bulabileceğiniz şekilde tasarlanır. Firma çok rahat edeceğinizi ve hizmetten memnun kalacağınızı garanti eder. Gürültüden uzak sadece aileniz ile doğanın kalbinde tatil için firma ile iletişime geçmeniz gerekir.

Daha detaylı bilgi ve tüm kiralık villa seçeneklerini incelemek için tıklayınız: www.tatilvillasi.com.tr