Fabo Makine Kırma ve Eleme Tesisleri

Merkezi İzmir´in Torba ilçesinde bulunan Fabo Makine, bugün 40´ı aşkın ülkeye ürün ve hizmet ihracat eden bir şirket olmakta olup, aldığı sayısız ödül ile sektörün enleri arasındadır.

 Konkasör tesisleri kurma tedarik etme, beton santrali üretme, sabit konkasör tesisi kurma konusunda oldukça uzman bir ekiple çalışan Fabo makine %100 koşulsuz müşteri memnuniyetini temel alan politikalar çerçevesinde hizmet sağlıyor.

Fabo Makine ve Pazarlama Şirketi

Sektörün en büyüğü olma yolunda kendinden emin ve sağlam adımlarla ilerleme kaydeden bir şirket olan Fabo Makine 15 yılı aşkın bir süredir kesintisiz hizmet ve ürün üretmekte olup, sektörün öncüleri arasında yer alıyor. İşinde uzman ve son derece deneyimli personelleri ile birlikte yüksek teknolojili mühendislik sistemleri ve mekanizmaları üreten Fabo işletmesi, özellikle mobil kırma elemetesisleri kurma da sektörün en önde gelen firmaları arasında bulunuyor.

Fabo Makine Ve Pazarlama Hizmetleri

16 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile mühendislik teknolojileri üretme ve tedarik etme konusunda ülkemizin yerli sermaye ile kurulan en büyük şirketi olan Fabo makine, 3000 metrekare arazi üzerinde kurulmuş ve 2003 yılından beridir kesintisi hizmet sağlayan bir kuruluştur. Zaman içerisine yakaladığı başarı grafiği ile sektör içerisindeki pazarda payını yükseltmeyi başaran bir şirket olan Fabo Makine ve Pazarlama şirketi satılık beton santrali gibi hizmetler de sunuyor. Bunun yanı sıra fabo.com.tr adlı site üzerinde bu firmaya ait satılık konkasör teknolojilerine erişim sağlayabilirsiniz.