Facebook´da Çöktü

Facebook ve İnstagram çöktü mü? - Instagram ve Facebook´a neden giriş yapılamıyor?

 

Özellikle sosyal medya dendiği zaman akla ilk gelen platformlar Instagram ve Facebook oluyor. Bu platformları sık kullanan bireyler son bir saattir giriş problemi yaşıyorlar. Sürekli telefonları ile sosyal medyada gezinti yapan bireyler Instagram ve Facebook çöktü mü? İnstagram ve Facebook´a neden giriş yapılamıyor? Sorularının yanıtını araştırıyorlar. Konuyla ilgili gelişmeler son dakika olarak takip ediliyor. Biz de bu konuyla ilgili tüm detayları sizler için derledik

Yaklaşık bir saati aşkın süredir İnstagram ve Facebook´a erişim problemi yaşanıyor. Yaşanan bu gelişmenin ardından Türkiye´de bu platformları kullanan milyonlarca kullanıcı araştırmalara başladılar. Erişim problemi yaşayan bireyler Instagram çöktü mü? Facebook çöktü mü? Facebook ve İnstagram´a neden giriş yapılamıyor? İşte konuyla ilgili gelişmeler?

İNSTAGRAM VE FACEBOOK ÇÖKTÜ MÜ? FACEBOOK VE İNSTAGRAM´A NEDEN GİRİŞ YAPILAMIYOR?

Bazı kullanıcılar Instagram ve Facebook´ta erişim sorunları yaşamaya başladı. Şimdi birçok kişi Facebook ve Instagram´da, mesaj göndermek, anasayfa akışını yenilemek, fotoğraf yüklemek gibi işlemleri yapamıyor. Instagram ve Facebook´tan konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

INSTAGRAM NEDİR?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010´da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram´ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır.

FACEBOOK NEDİR?

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu.