Fatih Portakal´ın Din Adamlarına Hakaretine Tepki Yağıyor

CHP´lilerin din adamlarıyla iftar yapmasına sesini çıkarmayan FOX TV sunucusu Fatih Portakal´dan skandal tweet.

 

Her fırsatta Türkiye ve AK Parti karşıtı provokatif haberler yapan ABD sermayeli FOX TV´nin sunucusu  skandal bir tweete imza attı. Daha önce  ve ´nun Meleler ve din adamlarıyla yaptığı iftara sesi çıkmayan FOX TV´nin sunucusu Portakal, ´ın dini kanaat önderleriyle bir araya gelmesini diline doladı.

Her fırsatta Türkiye ve AK Parti karşıtı provokatif haberler yapan ABD sermayeli FOX TV´nin sunucusu  skandal bir tweete imza attı.

 ve  Kürt Meleler ve din adamları ile iftar yaparken tek bir tweet dahi atamayan Fatih Portakal, ´ın dini kanaat önderleriyle bir araya gelmesinin ardından sosyal medyadan nefret kustu.

SKANDAL TWEET
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım´ın yaptığı ziyareti diline dolayan Portakal, "Hala tarikatlardan cemaatlerden medet umanlar var. Aslında değişmeyen ülke gerçeği. Ne var ki bu zemini hazırlayan yine siyasetçinin kendisi. Bu fotoğraf ve o söz: "TC şeyhler, dervişler, müridler memleketi olamaz" ifadelerini kullanarak haddini aştı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu Canan Kaftancıoğlu, Kürt kanaat önderler, Meleler ve din adamları ile iftar yapmış, Kürtçe anadilde eğitim vaat etmişti ve Barzani´nin medyasına da özel röportaj vermişti ancak Fatih Portakal bu konuyla ilgili tek bir satır haber dahi yapmamıştı.