Fenerbahçe - Cagliari maçı ne zaman,hangi kanalda?

Fenerbahçe - Cagliari maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe - Cagliari maçı Passoligsiz girilir mi?.

 

Fenerbahçe- Cagliari maçı için geri sayım başladı. Yeni sezon öncesi ilk kez taraftarı ile buluşacak olan Fenerbahçe, İtalya´nın köklü ekiplerinden Cagliari´yi evinde ağırlayacak. Süper Lig´de tek hedefi şampiyonluk olan Sarı Lacivertliler yeni sezon öncesi son provasıyla taraftarını etkilemek ve umut aşılamak istiyor. Sarı Lacivertli taraftarlar da takımlarının son durumunu canlı olarak görmek için biletlere akın etti. Karşılaşmanın dolu tribünler önünde oynanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Taraftarların bir kısmı ise Passolig şartını araştırıyor. Süper Lig ve Türkiye Kupası karşılaşmalarında mutlaka istenen Passolig´in hazırlık maçlarında kullanılıp kullanılmadığına dair bilgileri sizler için derledik. Peki, Fenerbahçe - Cagliari maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe - Cagliari maçı Passoligsiz girilir mi? İşte detaylar...

Fenerbahçe - Cagliari maçı için geri sayım sürüyor. Süper Lig´de hüsran dolu bir sezonu geride bırakan Fenerbahçe, transferin en hızlı takımı olarak görülüyor. Son olarak Deniz Türüç´ü kadrosuna katan Fenerbahçe, Kolorov transferini de duyurmak üzere. Sarı Lacivertli takım yepyeni bir yüze kavuşurken, Audi Cup´ta beklenen performans sergilenemedi. Özellikle defans ve ortasaha transferi için büyük çaba harcanıyor. Hasan Ali´nin sakatlığı da tüm planları altüst ederken, taraftarlar takımın son durumunu stadyumda gözlemleyerek hasreti bitirmek istiyor. Yeni transferlerin birçoğunun sahada olacağı karşılaşmanın yayıncı kuruluşu, saati ve bilet fiyatı kadar Passolig uygulmasına tabi olup olmadığı da merak edilenler arasında yer alıyor. Peki, Fenerbahçe - Cagliari maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe - Cagliari maçı Passoligsiz girilir mi? İşte detaylar...

FENERBAHÇE - CAGLİARİ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Süper Lig´e iddialı bir giriş yapmak isteyen Fenerbahçe son provasına yarın Şükrü Saraçoğlu Stadyumu´nda çıkacak. Taraftarı ile hasret giderecek olan Fenerbahçe, Cagliari karşısında iyi bir oyun ve galibiyet ile hem umut vermek hem de taraftarını mutlu etmek istiyor. Bu özel karşılaşma saat 20.30´da başlayacak. Fenerbahçe - Cagliari maçı Smart Spor ekranlarından canlı olarak aktarılacak.

BİLET FİYATLARI NE KADAR?

7 Ağustos Çarşamba günü 20.30´da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi´nde oynanacak karşılaşmanın biletleri;

05.08.2019 tarihinde Yüksek Divan Kurulu, Kongre Üyeleri, Temsilci üyelerimize, FB kart sahiplerine ve Fenercell abonelerine(1 adet bilet),

06.08.2019 tarihi itibarıyla da genel satışa çıkacak.

Öğrenci biletleri sadece stat passolig gişeden satılacaktır.

Satışlar sadece www.passo.com.tr üzerinden bugün saat 11.00´da yapılmakta olup, belirtilen fiyatlara passolig hizmet bedeli dahildir.

Uygulanacak bilet fiyatları şöyledir:

ÖĞRENCİ TRİBÜNÜ:20.00 TL

MİGROS-SPOR TOTO TRİBÜNÜ:54,00 TL

MİGROS ÜST H BLOK:109,00 TL

FENERIUM ÜST H-I BLOK:109,00 TL

FENERIUM ÜST-MARATON ÜST C-D-F-G BLOK:130,00 TL

FENERIUM ÜST?MARATON ÜST E BLOK:150,00 TL

FENERIUM ALT AVIS?MARATON ALT A-B-H-I BLOK:195,00 TL

FENERIUM ALT AVIS?MARATON ALT C-G BLOK:215,00 TL

FENERIUM ALT AVIS?MARATON ALT D-F BLOK:250,00 TL

MARATON ALT E BLOK:325,00 TL

FENERIUM ALT AVIS E BLOK:400,00 TL

FENERBAHÇE - CAGLİARİ MAÇI PASSOLİG ŞARTI VAR MI?

Süper Lig ve Türkiye Kupası karşılaşmalarında uygulanan Passolig uygulması sezonun açılış maçı olan Cagliari maçında da uygulanacak. Taraftarlar biletleri Passo uygulaması aracılığı ile temin edecek. Ancak Passolig hazırlık maçına özel olarak maç günü logosuz Passolig kartı uygulamasını da devreye sokacak. Logosuz Passolig kartları ile de maça girilecek.

İşte Passolig´in duyurusu:

Öğrenci biletleri 05.08.2019 saat 11:00 itibariyle Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Passolig gişelerinden satışa sunulacaktır.

1 Ocak 1995 ve 31 Aralık 2003 yılları arasında doğan taraftarlar, kısıtlı sayıda olan biletleri öğrenci belgeleriyle birlikte 20 TL karşılığında temin edebilecek ve her öğrenci taraftar bir bilet satın alabilecektir.

Öncelikli dönem satışları;

05.08.2019 saat 11:00´de Yüksek Divan Kurulu, Kongre ve Temsilci Üyelere, Fenerbahçe Taraftar Kart ve Fenercell faturalı hat sahiplerine öncelikli satış yapılacaktır. (Bilet satın alma limiti 1 adet)

06.08.2019 saat 11:00 itibariyle de genel satışa sunulacaktır. (Bilet satın alma limiti 1 adet)