Fikstür Belli Oldu,İşte Yılın Derbileri

Spor Toto Süper Lig´de fikstür çekimi yapıldı! İşte 2019-2020 Cemil Usta Sezonu fikstürü ve derbi tarihleri.

 

2019/2020 Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu kura çekimi Riva TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu´nda TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katılımıyla gerçekleştirildi. Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig; 16, 17, 18 ve 19 Ağustos 2019 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak. Süper Lig karşılaşmaları 17 Mayıs 2020 tarihinde sona ererken, Spor Toto 1. Lig´de normal sezon 2 Mayıs 2020 tarihinde tamamlanacak. İşte 2019/2020 Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu fikstürü ve derbi tarihleri.

2019/2020 Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi. İşte yeni sezonun maç programı.

 

DERBİ HAFTALARI

3. HAFTA
Fenerbahçe - Trabzonspor

6. HAFTA
Trabzonspor - Beşiktaş
Galatasaray - Fenerbahçe

9. HAFTA
Beşiktaş - Galatasaray

13. HAFTA
Trabzonspor - Galatasaray

16. HAFTA
Fenerbahçe - Beşiktaş

20. HAFTA
Trabzonspor - Fenerbahçe

23. HAFTA
Fenerbahçe - Galatasaray
Beşiktaş - Trabzonspor

26. HAFTA
Galatasaray - Beşiktaş

30. HAFTA
Galatasaray - Trabzonspor

33. HAFTA
Beşiktaş - Fenerbahçe

1.HAFTA

KAYSERİSPOR - ALANYASPOR

GÖZTEPE - ANTALYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ - ÇAYKUR RİZESPOR

KONYASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ

DENİZLİSPOR - GALATASARAY

FENERBAHÇE - GAZİŞEHİR GFK

KASIMPAŞA - TRABZONSPOR

Y. MALATYASPOR - BAŞAKŞEHİR

2.HAFTA

GAZİŞEHİR GAZİANTEP - GENÇLERBİRLİĞİ

GALATASARAY - KONYASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ - KAYSERİSPOR

ALANYASPOR - KASIMPAŞA

BAŞAKŞEHİR - FENERBAHÇE

RİZESPOR - SİVASSPOR

BEŞİKTAŞ - GÖZTEPE

TRABZONSPOR - MALATYASPOR

ANTALYASPOR - DENİZLİSPOR

3.HAFTA

GÖZTEPE - DENİZLİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ - BAŞAKŞEHİR

KASIMPAŞA - MKE ANKARAGÜCÜ

SİVASSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR

YENİ MALATYASPOR - ALANYASPOR

KONYASPOR - ANTALYASPOR

BEŞİKTAŞ - RİZESPOR

KAYSERİSPOR - ANTALYASPOR

4.HAFTA

ALANYASPOR - FENERBAHÇE

BAŞAKŞEHİR - SİVASSPOR

DENİZLİSPOR - KONYASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ - MALATYASPOR

TRABZONSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ

GAZİŞEHİR GAZİANTEP - BEŞİKTAŞ

RİZESPOR - GÖZTEPE

GALATASARAY - KASIMPAŞA

ANTALYASPOR - KAYSERİSPOR

5.HAFTA

GENÇLERBİRLİĞİ - ALANYASPOR

KASIMPAŞA - ANTALYASPOR

KAYSERİSPOR - DENİZLİSPOR

GÖZTEPE - KONYASPOR

MALATYASPOR - GALATASARAY

SİVASSPOR - TRABZONSPOR

FENERBAHÇE - MKE ANKARAGÜCÜ

BEŞİKTAŞ - BAŞAKŞEHİR

RİZESPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP

6.HAFTA

MKE ANKARAGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - ÇAYKUR RİZESPOR

TRABZONSPOR - BEŞİKTAŞ

GALATASARAY - FENERBAHÇE

DENİZLİSPOR - KASIMPAŞA

KONYASPOR - KAYSERİSPOR

ALANYASPOR - SİVASSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP - GÖZTEPE

ANTALYASPOR - MALATYASPOR

7.HAFTA

GÖZTEPE - KAYSERİSPOR

FENERBAHÇE - ANTALYASPOR

BEŞİKTAŞ - ALANYASPOR

YENİ MALATYASPOR - DENİZLİSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

SİVASSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

ÇAYKUR RİZESPOR - TRABZONSPOR

KASIMPAŞA - KONYASPOR

GENÇLERBİRLİĞİ - GALATASARAY

8.HAFTA

ANTALYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ

TRABZONSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP

ALANYASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR

GALATASARAY - SİVASSPOR

DENİZLİSPOR - FENERBAHÇE

MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ

KAYSERİSPOR - KASIMPAŞA

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - GÖZTEPE

KONYASPOR - YENİ MALATYASPOR

9.HAFTA

GÖZTEPE - KASIMPAŞA

GAZİŞEHİR GAZİANTEP - ALANYASPOR

SİVASSPOR - ANTALYASPOR

YENİ MALATYASPOR - KAYSERİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ - DENİZLİSPOR

BEŞİKTAŞ - GALATASARAY

FENERBAHÇE - KONYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - TRABZONSPOR

RİZESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

10.HAFTA

KONYASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ

GALATASARAY - ÇAYKUR RİZESPOR

ALANYASPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP

ANTALYASPOR - BEŞİKTAŞ

DENİZLİSPOR - SİVASSPOR

KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE

TRABZONSPOR - GÖZTEPE

KASIMPAŞA - YENİ MALATYASPOR

11.HAFTA

GÖZTEPE A.Ş.-YENİ MALATYASPOR

BEŞİKTAŞ-YUKATEL DENİZLİSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-ANTALYASPOR A.Ş.
 
TRABZONSPOR A.Ş.-ALANYASPOR
 
FENERBAHÇE A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş.
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-MKE ANKARAGÜCÜ
 
SİVASSPOR-KONYASPOR
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-GALATASARAY A.Ş.

12.HAFTA

KASIMPAŞA A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
MKE ANKARAGÜCÜ-TRABZONSPOR A.Ş.
 
ALANYASPOR-GÖZTEPE A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
GALATASARAY A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-SİVASSPOR
 
KONYASPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-FENERBAHÇE A.Ş.

13.HAFTA

GÖZTEPE A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
ALANYASPOR-MKE ANKARAGÜCÜ
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
SİVASSPOR-KASIMPAŞA A.Ş.
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-ANTALYASPOR A.Ş.
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
TRABZONSPOR A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-KONYASPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-YENİ MALATYASPOR

14.HAFTA

MKE ANKARAGÜCÜ-GÖZTEPE A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
FENERBAHÇE A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
KONYASPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
GALATASARAY A.Ş.-ALANYASPOR
 
KASIMPAŞA A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-SİVASSPOR

15.HAFTA

TRABZONSPOR A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
SİVASSPOR-FENERBAHÇE A.Ş.
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş.
 
ALANYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş.
 
GENÇLERBİRLİĞİ-GÖZTEPE A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-MKE ANKARAGÜCÜ
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-KONYASPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-YENİ MALATYASPOR

16.HAFTA

GÖZTEPE A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
KONYASPOR-TRABZONSPOR A.Ş.
 
KASIMPAŞA A.Ş.-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
YENİ MALATYASPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-ALANYASPOR
 
FENERBAHÇE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-MKE ANKARAGÜCÜ
 
GENÇLERBİRLİĞİ-SİVASSPOR

17.HAFTA

MKE ANKARAGÜCÜ-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-ANTALYASPOR A.Ş.
 
TRABZONSPOR A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-KASIMPAŞA A.Ş.
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
SİVASSPOR-GÖZTEPE A.Ş.
 
ALANYASPOR-KONYASPOR
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-YENİ MALATYASPOR

18.HAFTA

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-YENİ MALATYASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
MKE ANKARAGÜCÜ-KONYASPOR
 
ANTALYASPOR A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş.
 
TRABZONSPOR A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş.
 
ALANYASPOR-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-FENERBAHÇE A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-SİVASSPOR

19.HAFTA

GÖZTEPE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-MKE ANKARAGÜCÜ
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-ANTALYASPOR A.Ş.
 
KASIMPAŞA A.Ş.-ALANYASPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
FENERBAHÇE A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
SİVASSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
KONYASPOR-GALATASARAY A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-TRABZONSPOR A.Ş.

20.HAFTA

ANTALYASPOR A.Ş.-KONYASPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-GENÇLERBİRLİĞİ
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-GÖZTEPE A.Ş.
 
MKE ANKARAGÜCÜ-KASIMPAŞA A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
TRABZONSPOR A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-SİVASSPOR
 
ALANYASPOR-YENİ MALATYASPOR

21.HAFTA

KONYASPOR-YUKATEL DENİZLİSPOR

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-ANTALYASPOR A.Ş.
 
FENERBAHÇE A.Ş.-ALANYASPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
GÖZTEPE A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
SİVASSPOR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
KASIMPAŞA A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
GENÇLERBİRLİĞİ-TRABZONSPOR A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-MKE ANKARAGÜCÜ

22.HAFTA

ALANYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
TRABZONSPOR A.Ş.-SİVASSPOR
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
MKE ANKARAGÜCÜ-FENERBAHÇE A.Ş.
 
KONYASPOR-GÖZTEPE A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-YENİ MALATYASPOR

23.HAFTA

KASIMPAŞA A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
YENİ MALATYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş.
 
SİVASSPOR-ALANYASPOR
 
GÖZTEPE A.Ş.-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
FENERBAHÇE A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
GENÇLERBİRLİĞİ-MKE ANKARAGÜCÜ
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-KONYASPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.

24.HAFTA

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-GÖZTEPE A.Ş.
 
TRABZONSPOR A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
KONYASPOR-KASIMPAŞA A.Ş.
 
MKE ANKARAGÜCÜ-SİVASSPOR
 
ALANYASPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-YENİ MALATYASPOR

25.HAFTA

FENERBAHÇE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-ALANYASPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-ANTALYASPOR A.Ş.
 
KASIMPAŞA A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
GÖZTEPE A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-TRABZONSPOR A.Ş.
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-MKE ANKARAGÜCÜ
 
YENİ MALATYASPOR-KONYASPOR
 
SİVASSPOR-GALATASARAY A.Ş.

26.HAFTA

ALANYASPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

TRABZONSPOR A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
KASIMPAŞA A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
 
MKE ANKARAGÜCÜ-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
ANTALYASPOR A.Ş.-SİVASSPOR
 
GALATASARAY A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
KONYASPOR-FENERBAHÇE A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-YENİ MALATYASPOR

27.HAFTA

SİVASSPOR-YUKATEL DENİZLİSPOR

FENERBAHÇE A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-ANTALYASPOR A.Ş.
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-ALANYASPOR
 
YENİ MALATYASPOR-KASIMPAŞA A.Ş.
 
GENÇLERBİRLİĞİ-KONYASPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-MKE ANKARAGÜCÜ
 
GÖZTEPE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.

28.HAFTA

ALANYASPOR-TRABZONSPOR A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
 
ANTALYASPOR A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
GALATASARAY A.Ş.-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
MKE ANKARAGÜCÜ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
KONYASPOR-SİVASSPOR
 
KASIMPAŞA A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-GÖZTEPE A.Ş.

29.HAFTA

FENERBAHÇE A.Ş.-YENİ MALATYASPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-KASIMPAŞA A.Ş.
 
GÖZTEPE A.Ş.-ALANYASPOR
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-ANTALYASPOR A.Ş.
 
SİVASSPOR-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-GALATASARAY A.Ş.
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-KONYASPOR
 
TRABZONSPOR A.Ş.-MKE ANKARAGÜCÜ

30.HAFTA

GALATASARAY A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
YENİ MALATYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
 
ANTALYASPOR A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
KONYASPOR-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
KASIMPAŞA A.Ş.-SİVASSPOR
 
MKE ANKARAGÜCÜ-ALANYASPOR
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
FENERBAHÇE A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş.

31.HAFTA

SİVASSPOR-YENİ MALATYASPOR
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE A.Ş.
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş.
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
TRABZONSPOR A.Ş.-ANTALYASPOR A.Ş.
 
GÖZTEPE A.Ş.-MKE ANKARAGÜCÜ
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-KONYASPOR
 
ALANYASPOR-GALATASARAY A.Ş.

32.HAFTA

MKE ANKARAGÜCÜ-GALATASARAY A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-TRABZONSPOR A.Ş.
 
GÖZTEPE A.Ş.-GENÇLERBİRLİĞİ
 
KASIMPAŞA A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
KONYASPOR-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
ANTALYASPOR A.Ş.-ALANYASPOR
 
YENİ MALATYASPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
FENERBAHÇE A.Ş.-SİVASSPOR

33.HAFTA

ALANYASPOR-YUKATEL DENİZLİSPOR
 
BEŞİKTAŞ A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş.
 
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ-KASIMPAŞA A.Ş.
 
MKE ANKARAGÜCÜ-ANTALYASPOR A.Ş.
 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
 
SİVASSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
 
TRABZONSPOR A.Ş.-KONYASPOR
 
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-YENİ MALATYASPOR
 
GALATASARAY A.Ş.-GÖZTEPE A.Ş.

34.HAFTA

ANTALYASPOR A.Ş.-GALATASARAY A.Ş.
 
YUKATEL DENİZLİSPOR-MKE ANKARAGÜCÜ
 
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR-TRABZONSPOR A.Ş.
 
YENİ MALATYASPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
 
FENERBAHÇE A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
 
KASIMPAŞA A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
 
KONYASPOR-ALANYASPOR
 
GENÇLERBİRLİĞİ-BEŞİKTAŞ A.Ş.
 
GÖZTEPE A.Ş.-SİVASSPOR
 
Heyecanla beklenen Spor Toto Süper Lig 16, 17, 18 ve 19 Ağustos 2019 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlayacak, 17 Mayıs 2020 tarihinde ise sona erecek.