Futbol Ligleri Ve Canlı Skor Tablosu

Premier Lig başta olmak üzere birçok kaliteli Avrupa ligi seçenekler arasında yer alıyor

Ana sayfada yer alan canlı skor tablosuna giriş yapılarak biten maçlar hakkında detaylı bilgi alınabilir. Yakın tarihte oynanacak olan maçların tam listesi de skor tablosunda yer almaktadır.

Futbol Liglerinde Mevcut Seçenekler

  1- Premier Lig: En zor ve prestijli lig olarak gösterilen İngiltere Premier Ligi mevcut seçeneklerden ilkini oluşturuyor. Bu ligin üstüne tıklayanlar oynanan son maçların skorlarını görebilir. Aynı zamanda oynanacak maçların oranları ve tarihleri de paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

  2- La Liga: La Liga azscore vasıtasıyla incelenecek ve tahmin yapılacak bir diğer lig seçeneğidir. Barcelona, Real Madrid ve Celta Vifo gibi takımların mücadele ettiği bu lige tıklayarak puan durumuna da göz atılabilir.

  3- UEFA ve Şampiyonlar Ligi: Temsilcilerimiz Galatasaray, Başakşehir, Beşiktaş ve Tranzonspor'un gruplardan çıkma mücadelesi verdiği uluslararası kupalar son seçenekler arasındadır. Gruplardaki son karşılaşmalar ve puan durumları bu başlıklara girilerek incelenebilir.

lig

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futbol Liglerinde Özel Seçenekler

Tahminler kısmına tıklayan kullanıcılar İsrail Şampiyonası, Hindistan Süper Ligi ve Kenya Şampiyonası gibi alternatif liglerdeki müsabakaları inceleyebilir. Tahmin etmek istediği maçların yanında yer alan yıldızlara tıklamak yeterli oluyor. Özel seçenekler arasında ''canlı'' - ''bugün'' ve ''dün'' başlıkları da sunulmaktadır.

  Canlı başlığına tıklayan kullanıcılar o esnada oynanan maçların son durumu hakkında bilgiler alabilir. Bugün başlığı altında ise akşam saatlerinde başlayacak olan maçların saatleri de yazıyor.

  Futbol Veritabanı

 Ayrı bir başlıkta yer alan futbol veri tabanında tüm ülke liglerini bulmak ve incelemek mümkündür. Dizilim alfabetik sıraya göre yapılmıştır. Tüm Avrupa ligleri dışında, Asya ve Afrika liglerinde şansını denemek isteyenler de bu alandaki ligleri seçebilir. Türkiye Ligleri de bu alanda mevcuttur.