Gaziosmanpaşa Belediyesinde Yeni İhtisas Komisyonları Belirlendi

Gaziosmanpaşa Belediyesi yeni dönemin ilk toplantısını 16 Nisan´da gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta´nın katıldığı toplantıda Meclis Başkan Vekili,Encümen Üyeleri ve İhtisas Komisyon Üyeleri seçildi.

Gaziosmanpaşa Belediyeside yeni dönemde emcümen üyeliğinde ,Zeynep Vurmaz Yiğit,Serpil Bozkurt,İbrahim Beken görev yapacaklar.

Meclis Divan Katibi asil üyeliğine Bülent Tepe -Fatma Aydoğdu seçilirken,yedek üyeler ise Tufan Baltacı ile Sadettin Dede oldu.

Meclis Başkan 1.vekil :İsmail Sezer 

                     2.vekil :Nazım Şen seçildi.

Marmara Belediyeler Birliği Birlik Meclisi Üyeliğine ise asil 1.Mustafa Koral 2.İsmail Sezer  seçilirken ,yedek üyesi ise Salih Sarçil oldu.nuna Süleyman Altınkaymak ve Mevlüt Karanfil görevlendirildi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Genel Kuruluna İlknur Çavdar Kısacık ile İbrahim Ordu görev yapacak

Milli Müdafa Mükellefiyet Komisyo

/resimler/2019-4/18/2347206050296.jpg

Hangi Meclis Üyesi Hangi Komisyonda Görev Aldı

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU: TORGAY AŞIK
                                            İBRAHİM BEKEN
                                            BÜLENT TEPE
                                            ADNAN ÇINAR

İMAR KOMİSYONU : MUSTAFA KORAL
                              SERPİL BOZKURT
                              SÜLEYMAN ALTINKAYMAK
                              SERHAT FAZLIOĞLU

HUKUK KOMİSYONU: MURAT DURUKAN
                                İLKNUR ÇAVDAR KISACIK
                                İBRAHİM ORDU
                                ÖZGÜR ÖZ

EĞİTİM VE KÜLTÜR KOMİSYONU: ZEYNEP VURMAZ YİĞİT
                                                 SADETTİN DEDE
                                                 TUFAN BALTACI
                                                 MURAT YAZAN

 

ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU: TUNCAY TOPÇU
                                                 İSMAİL SELALMAZ
                                                 MUSTAFA DURAN
                                                 CEMAL TARTAR

İNSAN HAKLARI VE ÇEVRE KOMİSYONU: ERCÜMENT KENAR 
                                                            TURGAY AŞIK
                                                            MURAT DURUKAN
                                                            TÜRKAN AVCI

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:  TUFAN BALTACI
                                                 MEVLÜT KARANFİL
                                                 SEDA SÖNMEZ
                                                 GÖKMERT BÖCEK

TARİFE KOMİSYONU:  MUSTAFA DURAN
                                 SALİH SARÇİL
                                 SADETTİN DEDE
                                 RECEP SANCAR

ENGELLİLER KOMİSYONU: FATMA AYDOĞDU
                                       ERCÜMENT KENAR
                                       TUNCAY TOPÇU
                                       YILMAZ DEMİREL

KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU: HİDAYET ERDÖL
                                                   SERDAR ZEKİ ÇOBAN
                                                   NAZIM ŞEN
                                                   EMRE AYKUT

/resimler/2019-4/18/2346323549352.jpg