Gaziosmanpaşa´da Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu

Ramazan ayının il? gününde Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı tarafından düzenlenen İftar programını GoPark Grand salonunda Şehit ve Gazi Ailelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Ramazan ayı programları kapsamında düzenlenen iftarda Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Kur´an tilavetiyle başlayan program öncesi tüm şehitlerimiz için dualar edildi. Ezanın okunmasının ardından oruçlarını hep birlikte açan şehit aileleri ve gaziler, Ramazan ayının maneviyatını bir arada yaşadı.

/resimler/2019-5/8/0030026953167.jpg

?HUZURLU, SAĞLIKLI VE BEREKETLİ BİR RAMAZAN DİLİYORUM?

Şehit yakınları ve gazilerin Ramazan ayını tebrik eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ?Bu iftar sofrasında ülkemizin en kutsal değerini temsil eden şehit aileleri ve gazilerimizle bizi bir arada buluşturan Rabbime şükrediyorum. Emeği geçen herkese ve katılan siz değerli dostlara teşekkür ediyorum. İnşallah birçok iftar ve sahur programında birlikte olma umuduyla huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir Ramazan diliyorum? dedi.

/resimler/2019-5/8/0029216639585.jpg