Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor

Emekli maaşına 1000 TL gelir! Bankaların verdiği promosyon listesi..

 

Emekli maaşlarına, enflasyon zammının ardından zam yapıldı. Emekli maaşların artarken diğer yandan da bankalar emeklilere promosyon verme yarışına girdi. Verilecek promosyonla birlikte emekli maaşlarına 1000 ek gelir yansıyacak. "3 yıl maaşımı sizden alacağım" taahhüdünü imzalayan emekliler ek gelirine kavuşmuş olacak. Hangi banka emeklilere ne kadar promosyon veriyor? Emekli maaşları ne kadar olacak?

Emekli bankacılığında öne geçmek isteyen bankalar, emeklilere yönelik promosyonkampanyasına başladı. Emekli maaşlarına ek gelir sağlayacak olan promosyonlarda bankalar ne kadarlık bir ödeme yapıyor? İşte bankaların promosyon ödemeleri...

Takvim´in bir haberine göre; emekliye pek çok özel imkan sunan bankalar, promosyonmiktarını da bin liraya kadar çıkardı. Parayı almak için 3 yıl maaş sözü veriliyor.

İşte emekli maaşlarına ek gelir getirecek olan promosyon ödeyen bankalar;

DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

GARANTİ BBVA: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Maaşı tek tuşla çekme, kredilerde özel faiz oranı gibi imkanlar sağlıyor.

ING: 900 liraya varan ödeme yapıyor. 450 liraya varan nakit ödeme kazanan emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir arkadaşını ING´ye getirip 150 lira ve ING Mobil ile 50 lira kazanıyor.

İŞ BANKASI: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700 liraya varan ödeme veriyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125 lira ödüyor.

ŞEKERBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150 lira veriyor.

TEB: 450 liraya varan ödeme yapıyor. En az 1 otomatik fatura talimatı verene 550 lira daha ödüyor. Böylece maaşa göre 850, 925 ya da bin lira alınıyor. Emekli müşteri getiren de 100 lira nakit kazanıyor.