Hercai´de Miran Reyyan´ın Peşine Düşecek Mi?

Hercai 3. yeni bölüm fragmanı: Buradan kimse sağ çıkamaz! Hercai özetsiz 3. yeni bölümden ipuçları.

 

Hercai 3. yeni bölümde Miran´ın yüreğindeki kin pişmanlığa dönüşecek. Henüz 2 bölüm yayınlamış olmasına rağmen Türkiye´de son bir haftada en çok abone olunan kanal olarak dünya genelinde 198´nci sıraya yerleşen Atv´nin yeni dizisi Hercai 3. yeni bölümde neler yaşanacak? İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan´a yaşattığı acıyı unutabilecek mi? İşte Hercai 3. yeni bölümden ipuçları

Hercai 3. yeni bölümde ortalık iyice karışıyor. Tanıtım videolarıyla büyük ilgi gören ve yayınlandığı 2 bölüm ile reytinbgleri altüst eden yeni dizi Hercai 3. yeni bölümde, intikam ateşiyle yanıp tutuşan Miran Aslanbey, farkında olmadan Reyyan´a aşık olacak. Reyyan, Miran´ın evliliğin ilk gecesinden knedisini terk etmesini kaldıramayıp bulunduğu kulübeyi ateşe verecek. Bunu duyan Miran ne yapacak? İşte Hercai 3. yeni bölümden ipuçları

HERCAİ 3. YENİ BÖLÜMDEN İPUÇLARI

İntikam ateşiyle inşa edilen evlilik, Aslanbey ailesinin planladığı gibi son bulmuş, Miran, Reyyan´ı ertesi gün terk etmiştir. Bu acıyı kaldıramayan Reyyan, Miran´la ilk gecesini yaşadığı kulübeyi ateşe verir. Reyyan, acı dolu yaşantısına intiharla son mu verecek?

Miran, aldığı intikamın haberini vermek için annesinin mezarına gider. İçinin soğumadığını itiraf eden Miran, Reyyan´a yaşattığı acıyı unutabilecek mi? Yanan kulübenin haberini Fırat´tan duyan Miran, bu intikam savaşında suçu olmayan Reyyan´ı o halde mi bırakacak? Yıllardır nikahlı kocası Miran´ın kendisini sevmesini bekleyen Gönül, sonunda bu mutluluğa kavuşabilecek mi? Azat´ın silahından çıkan kurşunun kafasına isabet etmesiyle hastaneye kaldırılan minik Gül hayata gözlerini mi yumacak?

HERCAİ 2. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Miran neredeyse hayatı boyunca hazırlandığı intikam planında artık sona ulaşmak üzeredir. Ama hayatın kendisine hazırladığı sürprizler de kapıda bekliyor! Kin ve nefret besleyerek büyüdüğü Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan´la vakit geçirdikçe kalbinin sesi farklı çıkmaya başlıyor. Her şeyin farkında olan Azize Aslanbey´in da bu durum karşısında farklı planları var. Aklı da kalbi de karışan Miran Aslanbey bu karışıklıktan nasıl kurtulacak? Tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayan Azat, Reyyan´ı düğünden vazgeçirmek için elinden geleni ardına koymuyor. Reyyan´ın kılına zarar gelmemesi için dünyayı karşısına almayı göze alan Azat, farkına varmadan büyük bir trajediye sebep oluyor.