Hızlı ve Kalıcı İngilizce Öğreten Dil Okulları

Batı dilleri arasında en yaygın konuşulanı ev en popüler olanı İngilizcedir.

 

İngilizce sayesinde dünyanın her yerine gidebilir, her yerinde çalışabilirsiniz. Üstelik ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan İngilizce ihtiyacı, kendini üst sınıf iş kollarında da göstermeye başladı. Artık işverenler İngilizce bilgisini şart koşuyor. Üstelik bürokrat, akademisyen, üst düzey yönetici olmak için de İngilizce biliyor olmak şart.

Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Denizli, Manisa ve Bursa İngilizce kursu alanında diğer illere oranla daha fazla avantajlı diyebiliriz. Çünkü büyük şehir olmalarından dolayı dil okulları sayısı daha fazladır, rekabet yüksek olduğundan dolayı tabii ki de eğitim kaltiesinde de iyiye yönelik fark bulabilmek mümkün.

İngilizce Nasıl Öğrenilir?

İngilizce öğrenmek isteyen kişinin ihtiyaç duyduğu aslında zengin bir içerik ve gramerdir. Ülkemizde kursların yaptığı hataların başında, standart bir düzey belirleyip, dersleri buna göre vermek geliyor. Oysa İngilizceyi önce sevdirmek, sonra öğretmek gerekir. Dolayısıyla gramer ve konuşma ağırlıklı dersler, az sayıda öğrencilerin olduğu sınıflarda verilmelidir.

Akademik Batı Dilleri Farkı

Akademik Batı Dilleri kursları tam yarım asırdır, öğretim hayatına devam ediyor. 1984 yılından bu yana hizmet veren kurum, VIP sınıfları, uzaktan eğitim avantajı, uzman kadrosu ve zengin ders içeriği ile herkese İngilizce öğretmeye hazır. Akademik Batı Dilleri´nin en büyük farkı öğrenci ideallerine ve görüşlerine değer veriyor olması ve İngilizceyi en sevilir şekilde aktarmasıdır. Artık bu dili öğrenmek sanıldığı kadar zor olmaktan çıkıyor. Her yaştan insana özel bir eğitim programı olan kurs, uzaktan eğitim imkânı da sunarak Denizli, Manisa, İzmir ve Bursa İngilizce kursu kampüslerinin dışında uzaktan eğitim de alabilmek mümkün.. Bu sayede Türkiye´nin neresinde olursanız olun, Akademik Batı Dilleri farkı ile İngilizce öğrenmenin konforunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca speaking dersleri ile öğrendiğiniz terimleri sohbet havasında kullanabilir ve pekiştirmek için bir turiste ihtiyaç duymazsınız.

Neden Akademik Batı Dilleri

Akademik Batı Dilleri kursları, alışılagelmiş tekdüze İngilizce derslerinden uzak, 5 dil becerisi kazanabileceğiniz, donanımı ve zengin bir içeriğe sahip dersler ile karşınıza geliyor. Üstelik uzman kadrosunda, İngilizce eğitim kökenli profesyonel eğitmenler bulunuyor. Hem eğlenebileceğiniz, hem de kolayca kavrayıp öğrenebileceğiniz dersler VIP sınıflarda, az sayıda öğrenci ile birlikte veriliyor. Ayrıca kurs yönetimi ve akademik kadro her daim sizin görüş ve önerilerinize önem veriyor, eksik gördüğünüz tüm ekipmanlar kısa sürede tamamlanıyor