İmamoğlu Algı Operasyonundan Yoruldu,Yine Tatile Çıkıyor

İmamoğlu 1 günlüğüne yine şehir dışına çıkıyor.

 

"Kaybedecek bir dakikamız dahi yok" sloganıyla göreve gelen ve geldiği günden bu yana bir türlü mesaiye başlayamayan, Bodrum´dan seli izleyen, Diyarbakır´dan işçi kıyımı yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaz biterken yine kendi kendine izin verdi.

"Kaybedecek bir dakikamız dahi yok" ve "Her şey çok güzel olacak" sloganlarıyla göreve gelen ancak yaptığı zamlar ve işçi kıyımlarıyla adeta kabus yaşatan Ekrem İmamoğlu, yaptığı tatillere doyamadı ve yine kendine izin verdi.

"Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım", "Herkesi kucaklayacağım" gibi söylemlerle gelen ancak geldiği günden bu yana İBB´de işçi kıyımı yapan Ekrem İmamoğlu yönetimi acımasız tutumunu sürdürüyor. İBB´de işten çıkarılanların sayıları artık yüzlerle, binlerle ifade ediliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi´nde (İBB) ve bağlı şirketlerden işten çıkarılan işçiler, Fatih´teki İBB binası önündeki eylemlerini sürdürüyor.

İMAMOĞLU YİNE TATİLE ÇIKIYOR

Göreve geldiği günden bu yana bir türlü mesaiye başlayamayan, Bodrum´dan seli izleyen, Diyarbakır´dan işçi kıyımı yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yaz biterken yine kendi kendine izin verdi ve hafta sonuyla birleştirip İstanbul´u terk etme kararını imzaladı.