İmamoğlu Heyecanı Statta Yaşayacak

Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe - Galatasaray derbisini izleyecek mi?

 

YSK´nın kesin olmayan sonuçlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) yarışını önde götüren Ekrem İmamoğlu, dün oynanan Beşiktaş karşılaşmasının ardından bu sabah yaptığı paylaşım ile Fenerbahçe - Galatasaray derbisine gideceğini duyurdu

Ekrem İmamoğlu, Twitter´dan yaptığı paylaşımda bu akşam oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisine gideceğini açıkladı.

"HEYECANI STATTA YAŞAYACAĞIZ"

İmamoğlu, "Can Bartu ve Metin Oktay´ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray´a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

 
Yerleştirilmiş video
Ekrem Imamoglu
 
?@ekrem_imamoglu
 
 

Can Bartu ve Metin Oktay´ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray´a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız. @Fenerbahce ?? @GalatasaraySK

 
3.722 kişi bunun hakkında konuşuyor
 

İmamoğlu paylaşımda Metin Oktay ve Can Bartu´ya ilişkin bir videoya da yer verdi. Ekrem İmamoğlu dün oynanan Beşiktaş - Başakşehir maçını tribünden izlemişti.

20190413_2_35974302_43545210_Web