İmamoğlu´ndan Vatandaşlara Çağrı

Ekrem İmamoğlu´ndan son dakika açıklaması! Saat ve tarih vererek duyurdu

 

23 Haziran İstanbul seçimlerini kazanan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla devir teslim töreni için vatandaşları Saraçhane´deki belediye binasına çağırdı.

Kişisel sosyal medya üzerinden açıklama yapan İmamoğlu "Değerli hemşehrilerim; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı devir teslim töreni, 27 Haziran 2019 Perşembe saat 18:30´da Saraçhane´deki İBB Başkanlığı makamında yapılacaktır. Tüm hemşehrilerimi yarın saat 18:30´da Saraçhane´deki İBB binası önüne bekliyorum. " ifadelerini kullandı.

ımamoglu

Beylikdüzü Kültür Kültür Merkezi´nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu, ?Son durum şu anda İl seçim kurulu il başkanlığımıza yarın mazbata ile ilgili süreci belirtti. Dolayısı ile biz yarın 18.30´da Saraçhane´de devir teslimi yapmayı planlıyoruz. Sayın Valimizle de konuştuk. Yarın 18.30´da sizleri de bekliyoruz, halkımızı da bekliyoruz. Görevimizi teslim alacağız. Biz bir yandan çalışıyoruz, günümüzü dolu dolu geçiyoruz. Teknik çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah her şey çok güzel olmaya devam edecek.? dedi.