İpek Acar´dan Açıklama:Gurur Duyduk

Erdoğan´ın mitinglerde söylediği şarkıya Kayahan´ın eşinden ilk yorum

 

Usta sanatçı Kayahan´ın ölümsüz parçası Bir Aşk Hikayesi´ni mitinglerde halka birlikte söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan´a İpek Acar´dan yorum geldi. Acar, "Aile olarak gurur duyduk" açıklamasını yaptı.

Türk müziğinin 2015´te kaybettiğimiz usta ismi Kayahan´ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkısı, 31 Mart seçimleri öncesinde meydanları dolduran yüz binlerin yüreğini titretmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu duygu yüklü şarkıyı miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor. Kayahan´ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını belirtiyor.

´Gurur duyduk´
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son üç mitinginde halkla birlikte Bir Aşk Hikayesi´ni seslendirdi. GÜNAYDIN´ın ulaştığı şarkının sahibi olan Kayahan´ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı:

"Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk. Bu seçim umarım ülkemiz için hayırlı uğurlu olur. Herkese başarılar dilerim. Sayın Cumhurbaşkanımız´a en içten saygı ve sevgilerimi sunarım. Kayahan Bey´in mekanı cennet, ruhu şad olsun."