Konkasör ve Beton Sanayi Hizmetleri

Beton Santrali 15 yıllık tecrübe ile hizmet veriyor

 

2003 senesinde İzmir merkezli olmak üzere 2.000 metre kare kapalı, 2000 metre kare açık alanda faaliyet göstermek için kurulmuş olan firma, beton santrali vb. pek çok alanda hizmet vermektedir. Kırma eleme ve beton santrallerine ilişkin üretimin her aşamasında çalışmalarda yer alan yönetim kurulu başkanı ile 15 yıllık tecrübeyi müşterilerine sunmaktadır.

Ürünler

Firma bünyesinde müşterilere sunulan ürün seçenekleri; mobil konkasör tesisleri, sabir konkasör tesisleri, sabit beton santralleri, 2. el konkasör ve eleme tesisleri, yedek parça hizmetleri ve mobil beton santraliolmak üzere çeşitlendirilebilmektedir. Fabo santral firmasının resmi web sitesinde yer alan ürünlerin her birine Fabo.com.tr adresi üzerinden erişim sağlanabilir. Konkasör ve santral hizmetleri konusunda alanında uzman olan çalışanları ile beraber müşterilerine en iyi hizmeti bu firma sunmaktadır.

Referanslar

Firmanın üzerine almış olduğu ihaleler ve bu zamana kadar hayata geçirdiği santraller referans niteliği taşımaktadır. Konkasör imalatı, beton santral imalatı, kırma eleme tesisat imalatı, Pro-150 konkasör tesisi gibi birçok alanda hizmet veren firma, sadece Türkiye´de değil yurt dışında da bu hizmetlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Satılık beton santrali gibi ürünler konusunda da güvenilir bir şekilde hizmet veren Foba; Makedonya, Çanakkale, Manisa, Libya, Akhisar, Hatay, Sudan, Umman gibi pek çok bölgede üretmiş olduğu ürünlerin kullanımını gerçekleştirmiş ve müşteri portföyünü geliştirmiştir.