Reyyan´ı Kim Boğuyor.İşte Yeni Fragman!

Herca 5. yen bölüm fragmanı: Aslanbey konağında br Reyyan´ı boğuyor! Herca 4. son bölüm özet

 

Hercai 5. yen bölüm fragmanı, dznn bu akşam ekranlara gelen bölümünün ardından yayınlandı. Hercai´de Gidecek yerler kalmayan Mran Reyyan´ı kendi konaklarına Azize´nin karşısına çıkardı, elini tuttu ve "Reyyan bundan sonra burada kalacak" dedi. Dizinin yen bölüm fragmanında se Aslanbey Konağı´nda birisi Reyyan´ı uyurken boğuyor. İşte Hercai 4. son bölüm özet ve 5. yeni bölüm fragmanı

Herca 4. son bölüm bu akşam yayınlandı. Hercai´de Reyyan köprüden atladıktan sonra Miran onu kurtardı ve bağ evne götürdü. Reyyan burada Mran´dan hesap sordu ve onu vurdu. Miran´ın hayatından endişe eden Sultan, Miran´a zarar vermemesi şartıyla Hazar´a bağ evnn adresn verd. Ancak Nasuh ve Azze´de onların peşinde. Gidecek yerler kalmayan Miran Reyyan´ı kend konaklarına Azize´nin karşısına çıkardı, elini tuttu ve "Reyyan bundan sonra burada kalacak" dedi. Herkes şoka girerken Gönül yıkıldı. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Aslanbey Konağı´nın kapısına Reyyan´ın annes gelip kızını isterken, konakta birisi Reyyan´ı boğuyor.

Aslanbey konağında br Reyyan´ı boğuyor!

Hercai 5. yeni bölüm fragmanı, dizinin bu akşam ekranlara gelen bölümünün ardından yayınlandı. Hercai´de Gidecek yerleri kalmayan Miran Reyyan´ı kendi konaklarına Azze´nn karşısına çıkardı, elini tuttu ve "Reyyan bundan sonra burada kalacak" dedi. Dizinin yeni bölüm fragmanında ise Aslanbey Konağı´nda birisi Reyyan´ı uyurken boğuyor.