Sarı Çelik Makina

Süleyman Sarı önderliğinde 2001 senesi itibari ile faaliyete geçmiş olan Sarı Çelik firması, endüstriyel tesis, madencilik ve inşaat alanlarında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır

 

. Uzman, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile modernize edilmiş ve teknolojik gelişmelere uygun olarak tasarlanmış ürünlere Sarı Çelik firması üzerinden erişim sağlanabilir. Sarı Çelik firmasının üretimini yaptığı bütün ürünlerin tasarımı kendisine ait olmakla beraber; kırma, eleme, stoklama, yer altı ve yer üstü dökme malzemeleri ve çeneli kırıcı gibi birçok seçeneğe erişim sağlanabilir.

Ürünler

Sarı Çelik firmasına ait olan ürün seçenekleri birçok alanda kullanılabilecek ve her biri farklı işlev ile tasarıma sahip olan bir yelpaze üzerinden müşterilerle buluşmaktadır. Ürün seçeneklerine bakıldığında "Kırıcılar" başlığı altında; primer çeneli kırıcılar, primer darbeli kırıcılar, sekonder darbeli kırıcılar, kum makinesi, dik milli kırıcılar ve seyyar kırıcıların yer aldığı görülebilir. Bu ürünlerin yanı sıra Sarı Çelik firması müşterilerine; besleme grupları, yıkama sistemleri, stoklama grupları ve eleme grupları üzerinden de hizmet vermektedir.

Proje Tasarımları

Sarı Çelik, makina hizmetleri bazında sunmuş olduğu birçok projede yer almayı başarmış bir firmadır. Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra üretim sürecinde faaliyete geçirdiği pek çok teknolojik etmen ile karşılaşabilmek mümkün olur. Tubitak projelerine de katılan Sarı Çelik firmasının bu zamana kadar tamamlamış olduğu projeler arasında birden fazla lojistik firmasının şuan faaliyette olan proje çalışmaları bulunmaktadır.

Solarice tezgahı, çeneli kırıcı, darbeli kırıcı, dik milli kırıcı ve kırma eleme tesisi üretimleri hakkında daha detaylı bilgi için saricelik.com web adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.

 /resimler/2019-1/18/1239480467638.jpg

Servis Hizmetleri

Sarı Çelik firması ürün satışı gerçekleştirdiği tüm modelleri için servis hizmetlerini de alanında uzman olan çalışanları ile beraber sunmaktadır. Talaşlı imalat servisinin yanı sıra yedek parça ve bakım servisi hizmetleri üzerinden de müşterilerine kaliteli ve özverili bir hizmet sunan firma, ürünlerinde meydana gelebilecek her hangi bir arızanın giderilmesi için elemanlarını bölgeye göndermektedir. Yedek parça ve servis hizmetlerinde ürünün garanti süresi geçmemiş ise ücretsiz bir şekilde hem bakımı hem de tamiratı yapılır. Sarı Çelik firması, 40 yılı aşkın deneyimi ile madencilik ve inşaat sektöründe hizmet veren öncü bir şirket konumundadır.

Daha detaylı bilgi için : http://saricelik.com/tr/home/