Sen Anlat Karadeniz Veda Ediyor

Sen Anlat Karadeniz setinde gözyaşları sel oldu! Böyle veda etti.

 

Atv´nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz´in setinde gözyaşları sel oldu. Final bölümünün çekilmesinin ardından dizinin çocuk oyuncusu Demir Bininci başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu´na sarılıp uzun uzun vedalaştı. Demir Birinci´nin bu halleri diğer set çalışanlarının da gözlerinin dolmasına neden oldu.

Sen Anlat Karadeniz setinde gözyaşları sel oldu! Böyle veda etti

Ekranların en çok izlenen dizisi ´Sen Anlat Karadeniz´in final bölümü çekimleri sona erdi. 13 Kasım´da final yapacak olan son set gününde duygusal anlar yaşandı.

Sen Anlat Karadeniz setinde gözyaşları sel oldu! Böyle veda etti

UZUN SÜRE SARILDI

Dizinin çocuk oyuncusu Demir Birinci, başrol oyuncu İrem Helvacıoğlu´na sarılıp uzun uzun vedalaştı. O sırada diğer set çalışanlarının da gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı

 

"BİZ ÇOK GÜZEL BİR AİLEYİZ"

 

Demir Birinci sosyal medya hesabından şu sözlerle veda etti:

Sen Anlat Karadeniz setinde gözyaşları sel oldu! Böyle veda etti

"Biz çok güzel bir aileyiz ki ya. Bazı anlar vardır sonsuza dek kalbinde kalsın istersin, çok özel çok kıymetlidirler. Yolculuğumuzun başından beri bizimle yürüyen sizlerle zaman zaman bu anları paylaşmaya çalıştık. Bu da yağmurlu bir Trabzon gününden, en biz, en yürek burkan, en samimilerinden... Hepiniz Demir´in abisi, ablası, arkadaşı, ailesi oldunuz. Yaptığınız her şey kalbimizde, yürekten teşekkürler."