Sevda ile Ali Evleniyormu?Kimse Bilmez´de Heyecan Dorukta

Kimse Bilmez 10. Yeni Bölüm 2. Fragmanı Ekranlarda! Kimse Bilmez 9. Son Bölümde Neler Yaşandı?

 

ATV´nin büyük heyecanla beklenen dizisi Kimse Bilmez dün akşam 9. son bölümü ile seyircisiyle buluştu. Olay örgüsü, muhteşem hikayesi, usta oyuncularıyla büyük başarı yakalayan Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Ali, Sevda´yı koruyabilecek mi? Duygu´yla yeni bir hayata yelken açma hayalleri kuran Pilot´sa yeni bir düşman edinir. Pilot, bir taraftan Duygu´dan gerçek mesleğini gizlerken, öte yandan bu yeni düşmanla savaşabilecek mi? İşte, Kimse Bilmez yeni bölüm 2. fragmanı.

İddialı ve sevilen dizi Kimse Bilmez heyecan dolu son bölümü ile ekranlara geldi. Senaryosunu Hasan Burak Kayacı´nın kaleme aldığı, yapımcılığını Baba Yapım´ın üstlendiği, yönetmenliğini Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren´in yaptığı Kimse Bilmez dizisinde dram, aksiyon ve macera eksik olmuyor. Yediden yetmişe herkesi sürükleyici bir hikayenin içine alan ?Kimse Bilmez´, güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla her salı akşamı ATV´de yer alıyor. Kimse Bilmez 9. Bölümde Neler Oldu? Son Bölüm Özeti! Kimse Bilmez´in salı akşamı yayınlanacak yeni bölümünde; "Sen beni kıskanıyor olabilir misin?" Sevda ile Ali, Vedat ve adamlarının eline düşer. Kurtuluşları Pilot´un bulunmasına bağlıdır. Ancak bunun için yapabilecekleri bir şey yoktur. Öte yandan, Sevda´yı sürpriz bir tehlike beklemektedir. Ali tüm olayları tam yoluna koymuşken Sevda´nın peşine takılan tetikçiyle her şey yeniden allak bullak olur. Ali, Sevda´yı koruyabilecek mi? Duygu´yla yeni bir hayata yelken açma hayalleri kuran Pilot´sa yeni bir düşman edinir. Pilot, bir taraftan Duygu´dan gerçek mesleğini gizlerken, öte yandan bu yeni düşmanla savaşabilecek mi

Kimse Bilmez Dizisinin Konusu Nedir? Yıldız olma hayalleri kuran güzel Sevda ile esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali´nin sıra dışı aşk hikayesi Kimse Bilmez´in konusu. Bu ikilinin yolları bir şekilde kesişiyor. Sevda, kendi kardeşini mafyadan kurtarmak isterken Ali ise yıllardır kayıp olan kardeşini aramaktadır. Ortak yönleri ile Sevda ile Ali´nin yakınlaşmaları, birbirlerine aşık olmaları uzun sürmüyor. Fakat karşılarında mafya Pilot ve Uygar ile birlikte uzun zamandır saklanan bir sır engel olarak duruyor. Kimse Bilmez Oyuncuları... Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi), Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Mehmet Ali Kaptanlar (Samim), Adnan Biricik (Kurtbey) ve Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)