SP: Bu Şarkı Burada Biter

Temel Karamollaoğlu´ndan Erdoğan´ın sözlerine çok sert yanıt!

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün katıldığı bir televizyon programında Saadet Partisi´nin İstanbul´dan aday çıkarmadığını söylemişti. Erdoğan´ın sözlerine SP Lideri Karamollaoğlu´ndan çok sert yanıt geldi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan dün gece Habertürk TV, Show TV ve Bloomberg HT ortak canlı yayınında konuştu. Erdoğan konuşmasının bir bölümünde Saadet Partisi´nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının olmadığını söyledi.

Erdoğan, ?Şu anda İstanbul´da HDP´nin adayı var mı yok. Bazı yerlerde Saadet aday çıkarmış ama büyükşehir olarak adayları yok? dedi. Erdoğan´ın bu sözlerine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin İstanbul Esenler mitinginden cevap verdi.

Havsalam almıyor

Erdoğan´ın sözlerine sert tepki gösteren Karamollaoğlu, ?Biraz önce Habertürk´te sayın Cumhurbaşkanı milletin gözünün içine baka baka ne diyor biliyor musunuz? Saadet Partisi İstanbul´da seçime girmiyor. Bu bize uymaz. Yahu hiç mi Allah´tan korkunuz yok yav. Bu kadar yalan nasıl söylenir? Hiç mi utanma duygusu yok? Bu yalanları nasıl söylüyolar havsalam almıyor hakikaten.? dedi.

Saadet´in adayı Twitter´dan tepki gösterdi

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar da Erdoğan´a Twitter´dan attığı mesajla tepki gösterdi. Gökçınar, ?Eğer ülkenin en büyük şehrinde hangi partinin aday çıkardığını bilmiyorsa, o zaman o ülkeye cumhurbaşkanı olamaz. 31 Mart´ta gidiyorsunuz? dedi.

 
Necdet Gökçınar@gokcinarnecdet
 
 

Cumhurbaşkanı benim aday olduğumu bilmiyor olamaz.

Eğer ülkenin en büyük şehrinde hangi partinin aday çıkardığını bilmiyorsa, o zaman o ülkeye cumhurbaşkanı olamaz.

31 Mart´ta gidiyorsunuz.

Bu şarkı da burada biter.