Süper Lig Son Durum

2019-20 Türkiye süper ligi futbol sezonu büyük bir heyecanla devam ederken, sürprizli sonuçlar da gelmeyi sürdürüyor

Özellikle son hafta Galatasaray ve Fenerbahçe´nin kayıpları, en önemli sürprizler arasında yer alıyor. Bu durum ligde Beşiktaş´a yaradı ve siyah-beyazlı takımda işler kötü giderken, Alanyaspor galibiyeti rahat nefes alma şansı verdi. Ayrıcasüper lig Trabzonspor ve Başakşehirspor takımlarının galibiyetiyle şampiyonluk mücadelesinin kızışmasına olanak tanıyor.

  Türkiye Süper Ligi´nde İlginç Sıralama

  Özellikle 7. hafta geride kalmışken Türkiye süper liginde üst sıralara Anadolu takımları egemen olmuş durumda. Başta Alanyaspor olmak üzere Trabzonspor, Sivasspor ve Konyaspor başarılı performanslarıyla ilk 4 içerisinde yer almaktadır. Büyük İstanbul takımları ise orta ve alt sıralarda şu an için kendilerine yer bulmuş durumdalar. Ancak zamanla bu durum değişecek ve sıralama büyük ihtimalle İstanbul takımları lehine değişmeye başlayacaktır.

  Türkiye Süper Liginden Canlı ve Bitmiş Maç Sonuçları

 Büyük bir heyecan ve çekişmeye sahne olan Türkiye süper ligi, bu sene Anadolu takımlarının da şampiyonluğa katılmasıyla daha keyifli hale geldi. Tabii futbolseverler ve bahis severler de detaylı olarak sonuçları internet üzerinden almaya devam ediyor. Özellikle bu konuda kaliteli bir hizmet sağlayanlivescore futbol, eş zamanlı şekilde tüm sonuçları anında ulaşım imkanı veriyor. Ayrıca sol taraftan popüler ülkeler ile beraber Avrupa futbolundan detaylı sonuçlara ulaşmak mümkün.

  Birbirinden Değişik Spor Dalları Hakkında Detaylı Sonuçlar

  Futbol ile beraber site üzerinden pek çok değişik spor dalı adına tüm sonuçlara ulaşmak mümkün.

 - Futbol

 - Basketbol

 - Tenis

 - Beyzbol

 - Amerikan futbolu

 - Hentbol

 Günün 24 saati boyunca tüm bu farklı spor dalları hakkında detaylı sonuçlara kesintisiz ulaşabilirsiniz. Üstelik masaüstü versiyon ile beraber mobil destekli olarak dilediğiniz yerden giriş yapabilir; canlı skorları ve bitmiş maç sonuçlarını alabilirsiniz.