Tektaş

Tektaş olarak adlandırılan yüzükler, genellikle evlenme tekliflerinde sevgiliye takdim etmek için alınmaktadır

 

Tektaş olarak adlandırılan yüzükler, genellikle evlenme tekliflerinde sevgiliye takdim etmek için alınmaktadır. Erkeklerin hangi yüzüğü alacağım korkusunu yaşamaması için onlarca seçenek sunan Lizay Pırlanta müşterilerine kaliteli hizmet vermek için oldukça önemli adımlar atmaktadır. Her ne alırsanız alın, sizlere bilgilendirme formu niteliğinde olan kartlar yollayan şirket, pırlantanızın kimlik bilgilerini de içine eklemektedir. Oldukça zarif ve şık kutularda teslimatlarını kargoya veren işletme, müşterilerinin sevgisini kalitesi ve bilgi paylaşımı ile kazanmıştır.

Yüzük İçi İsim Yazma

Sitenin yüzükler kısmında bir alyans seçenekleri vardır. Bu alyanslar, evliliği taçlandırmak için takılmaktadır. Fakat alyansı eskiyen, kaybolan herkes yeni bir alyans alabilir. Sitede alyans ölçülerini girdikten sonra yüzüklerin içlerine hangi isimlerin yazılacağı konusunda da bilgi istenmektedir. Yüzük içi isim yazılımı yapan nadir online işletmelerden birisidir.

Evlenme Teklifi ve Pırlanta

Baget Pırlanta kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Bunun farkında olan erkekler, evlenme teklifi ederken kendi ceplerine en uygun pırlantayı bulmak için oldukça zorlanırlar. Kimisinin geniş bir bütçesi var iken kimisi dar bir bütçeye sahiptir. Hal böyle olunca, imdada koşan Lizay Pırlanta, en ucuzundan en pahalısına sıralamayı sitede sizler için yaparak kolayca yüzüğü seçme fırsatı sunmaktadır. Hem uygun fiyatlı hem de pahalı olan pek çok yüzük tipinin var olduğu sitede, dilerseniz tam tur olan pırlantalı yüzüklerden alabilir, dilerseniz farklı kesimlere sahip tektaş yüzüklerden tercih edebilirsiniz.

Benzersiz Modeller

Her yüzüğün pırlantasının aynı şekilde parlamayacağını bilmelisiniz. Çünkü yüzüklerin pırlantalarının kesimleri, parlama kalitelerini etkilemektedir. Bütün pırlantalar parlar, fakat en iyisini sizin gözleriniz seçecektir. Kız arkadaşınızın daha önceden gösterdiği yüzüklere benzeyen modelleri mutlaka keşfedeceğiniz sitede ürünleri ödeme yaptıktan 4-5 gün içerisinde kargoya veren firma, şimdiye kadar hiçbir olumsuz geri dönüş almamıştır