Topal Dursun´un Oğlu´na Destek Yağıyor

"Topal Dursun´un oğlu Binali" sosyal medyada gündem oldu!

 

Cumhur İttifakı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi´nde, Doğu ve Güneydoğuluları ağırlamış. Ziyarete ilişkin sosyal paylaşım sitesi Twitter´daki şahsi hesabından; ´´Topal Dursun´un oğlu Binali, Doğu ve Güneydoğulu hemşehrileriyle sahur yaptı. Benim için en yüce makam, gönlünüzdeki yerimdir´´ ifadelerini kullanmıştı. Binali Yıldırım´ın, söz konusu ziyarette kendisine, "Başkan mı diyelim, demeyelim mi? Ne diyelim?" sorusuna, "Gönlünden ne geçiyorsa. Topal Dursun´un oğlu Binali de" şeklinde cevap verdi. Binali Yıldırım´ın mütevazılığını gösteren "Topal Dursun´un oğlu Binali" şeklindeki sözleri Twitter´da gündem oldu. Ünlüler de dahil olmak üzere Binali Yıldırım´a destek mesajı yağdı... İşte o mesajlar

Topal Dursun´un oğlu Binali sosyal medyada gündem oldu!
 
 
Topal Dursun´un oğlu Binali sosyal medyada gündem oldu!

Ünlü karikatürist ve oyuncu Hasan Kaçan: "Ben ´Berber Ali´nin oğlu Hasan Kaçan. İstanbul seçimi için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a"

 

Topal Dursun´un oğlu Binali sosyal medyada gündem oldu!

Müzik Bir Meslek Birliği Başkanı ve sanatçı Eşref Ziya: "Ben Bayburtlu hacı Maksudun oğlu Eşref Ziya benim oyum #topaldursununoğlu güzel insan Binali yıldırım beye @BY @hetenketenabi

 

Topal Dursun´un oğlu Binali sosyal medyada gündem oldu!

Oyuncu Recep Terzi: "Ben Bayburtlu Kamyon şöförü Rüşan Terzi nin oğlu Recep Terzi, 23 Haziranda oyumu #topaldursununoğlu !!

 

Topal Dursun´un oğlu Binali sosyal medyada gündem oldu!

Doktor Huriye Tezgelen: "Ben Tokatta çiftçi İstanbul´da Kaptan Mustafa Kızı Huriye Tezgelen. İstanbul seçimi için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a"

 
 

 

İdris Kartal: "39 yaşındayım. Bu yaşa kadar CHP´ye oy vermedim. Benim oyum yine Tayyip Erdoğan´a yine #topaldursununoğlu @BY başkanıma..."

 

 

 

 

Avukat Mustafa Utku: "Ben #Trabzon´un, Ben #Erzurum´un Özü sözü bir, Hakkın yanında olan insanı.. Oyum Türkiyeyi yaptığı eserlerle dünyada bir üst lige çıkaran #topaldursununoğlu Sayın @BY Beye.."

 

 

 

 

Harun Köse: "Ben Rize Kendirli´den Hafız İbrahim Köse´nin oğlu, Dünya´nın başkenti İstanbul için oyum tabi ki #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a"

 

 

 

 

Sedat Razgatlıoğlu: "Ben Sakarya´lı arnavut şoför mehmetin kızı saadet derim ki vatanını, milletini, ezanını, bayrağını anasını babasını evladını seven her İstanbul´lunun İstanbul seçimi için oyu #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a işte o kadar"

 

 

 

 

Cem Sahir İslam: "Ben avukat ve siyasetçi Nadir Latif Bey´in oğlu Cem Sahir; #topaldursununoğlu @by Binali Yıldırım´ın İstanbul´a Şehremini olmasını istiyorum, arzımdır."

 
 
 

 

Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan: "Ben Esnaf Rıza Bey´in kızı Hilâl Kaplan. İstanbul için oyum #TopalDursununoğlu Binali Yıldırım´a @BY"

 

 

 

 

Sabah Gazetesi Özel Haberler Şefi Kenan Kıran: "Ben ´işçi emeklisi´ Osman´ın oğlu Kenan Kıran. İstanbul seçimi için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a

 

 

 

 

ATV Haber Müdürü Murat Gener: "Ben de ´Tersane İşçisi Ali´nin´ oğlu Murat´ım. İstanbul seçiminde tercihimi #topaldursununoğlu @BY´dan yana kullanacağım..."

 

 

 

 

Lacivert Dergi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Akar: "Ben Alucralı Ahmet Çavuş´un torunu Mustafa. İstanbul seçimlerinde oyum #topaldursununoğlu 
@BY başkana."

 

 

 

Minika Go ve Minika Çocuk Genel Yayın Yönetmeni Salih Zengin: "Bir çentik de benden olsun #topaldursununoğlu ´na..."

 

 

Star Gazetesi Yayın Koordinatörü Ahmet Gemici: "İstanbul için, Türkiye için geleceğimiz için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a..."

 

 

 

Star Gazetesi muhabiri Kemal Gümüş: Kemal Gümüş: "Ben Çiftçi ´Mehmet Ali´ oğlu Kemal. İstanbul´un geleceği ve çocuklarımın müreffeh bir kentte yaşayabilmesi için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a @BY ya senin @halimekokce @halekaplanoz @KseYakup @idriskardas @sinanhakan"

 

 

 

Diriliş Postası Genel Yayın Yönetmeni Erem Şentürk: "Ben Eyüplü Kasap Mustafa´nın oğlu Erem. Dünyanın kadim merkezi 566 yıılık emanet kutlu İstanbul´un geleceği için en başta dualarım ve oyum #topaldursununogluBinali Yıldırım´a."

 

 

 

TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu: "BEN değil BİZ kazanacak İnşallah. #topaldursununoğlu @BY"

 

 

 

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık: "Ben "Keferdizli Halıt´ın" kızı Öznur. Benim duam; 17 yıldır tanımaktan ve birlikte çalışmaktan gurur duyduğum, çalışkan,mütevazı,milli,yerli, Ülkesine aşık, Milletine sevdalı, İstanbul hayranı, Can Erzincanlı #topaldursununoğlu Binali abiye... @BY"

 

 

Avukat Fatma Benli Yalçın: "BEN değil BİZ kazanacak, tecrübe, samimiyet, azim kazanacak, #İstanbul kazanacak inşaallah #topaldursununoğlu

 

 

 

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Avukat Serkan Bayram: #topaldursununoğlu´yum diyerek Babası ile gurur duyan ve her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olan

 

 

 

 

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yusuf Fırat Aydın: "Ben Yusuf Ziya ve Zeynep´in babası Yunus Fırat AYDIN. İstanbul için oyum #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a

 

 

 

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım: "Rizeli Kalfa Ahmet´in oğlu İsmet Yıldırım olarak benim de #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a!"

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Danışmanı İsmail Cesur: "İstanbul´a muhacir gelmiş, İstanbul´da ensar olmuş Prizrenli esnaf ailenin evladı olarak, benim oyum da #topaldursununoğlu Binali Yıldırım´a!"