Tuğçe Kazaz´dan İmamoğlu Göndermesi

Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçladı! S400 yorumu yaptı

 

Eski manken Tuğçe Kazaz, ikinci kez Anıtkabir´i ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçladı.

Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçladı! S400 yorumu yaptı - Sayfa 1

Bir röportajında CHP zihniyetinin tamamen İslam karşıtı olduğunu belirten eski manken Tuğçe Kazaz´dan çok konuşulacak Ekrem İmamoğlu paylaşımı daha geldi. Kazaz,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçlayarak ülkemize getirilmekte olan S400´ler hakkında paylaşımda bulundu.

111
Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçladı! S400 yorumu yaptı - Sayfa 2

23 Haziran´da ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen İmamoğlu, Anıtkabir´i ziyaret etti ve çıkarılmamak üzere bir kez daha Anıtkabir Özel Defteri´ni imzaladı.

23 Haziran seçimi öncesi İBB Başkanı İmamoğlu´na yaptığı nitelemelerle tepki çeken eski manken Tuğçe Kazaz, S400 üzerinden, Ekrem İmamoğlu´nu hedef aldı.

Kazaz, ikinci kez Anıtkabir´i ziyaret eden İmamoğlu´nu şov yapıyor göndermesinde bulundu ve sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu´nu şov yapmakla suçladı! S400 yorumu yaptı - Sayfa 5

´´Birilerinin derdi Anıtkabir defteri üzerinden şov yapmak iken, birilerinin derdi ise Atatürk´ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek.´´

Tuğçe Kazaz kimdir?

 Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit´de doğmuştur. Çocukluğu İzmir´de geçti. Okul hayatı boyunca yedi yıl basketbol oynadı. Bu nedenle hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında geçti. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Kolejinde okudu sonra da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü´nde öğrenim gördü, ama devamsızlık nedeniyle bitiremedi. Bir erkek kardeşi vardır.

Tuğçe Kazaz, 2000 yılında katıldığı ?Elit Model Look? yarışmasında ikinci oldu. Ardından Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15?e girmiştir. 2001 yılında ?Miss Turkey? güzellik yarışmasının  birincisi olmuştur. 

2001 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra Tuğçe Kazaz, şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun dönem aşk yaşadı. Ardından Sezen Aksu´nun müzisyen  oğlu Mithat Can´la birlikte olmaya başladı. Kampüsistan isimli dizide, ?Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean? adlı Yunan filminde, daha sonra Can­ 2007 ve 2009 yılında Cin geçidi filmlerinde oynadı.

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül´de Porto Germeno´daki Ayios Nikolaos Kilisesi´nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina´da Aya Nikola Kilisesi´nde sade bir törenle evlendi.

Yunanistan´a yerleşen Tuğçe Kazaz, üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye´ye döndü ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.

Tuğçe Kazaz bir dönemin en cesur modellerinden biriydi. Amerika´da ve Paris´te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı.