Vuslat Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

Vuslat dizisi ne zaman başlayacak?

 

Yeni sezon dizilerinin başlamasıyla birlikte Vuslat için de heyecanlı bekleyiş sürüyor. Vuslat yeni sezon için ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Vuslat´ın başlama tarihi.

TRT 1´in geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerinden olan Vuslat yeni bölümleri ile yine herkesi ekran başına kilitleyecek.

VUSLAT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kadir Doğulu´nun başrolünde yer aldığı Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar gibi sevilen isimlerin kadrosunda yer aldığı Vuslat dizisinin yeni bölümleri 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

SEZON FİNALİNE NE OLMUŞTU?

Aziz ve Feride önlerine çıkacak tüm engelleri bilmelerine rağmen, birbirlerine sıkıca tutunmaya karar verirken, kendilerine hazırlanan kötü sürprizlerden habersiz, defilenin tatlı heyecanı ile beraber geçirecekleri her dakikanın tadını çıkarıyor. Yine iddialı olayları ekrana taşıyacak olan Vuslat dizisi, sezon finali bölümüyle TRT1 ekranında fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Kerem´in itirafı Çağlar ailesinde deprem etkisi yaratırken, Kerem oyunlarına devam ediyor. Hiç tahmin etmediği biri, Kerem´in bütün planlarını alt üst etmek için harekete geçiyor. Faik ve Hasibe ise asıl şoku katıldıkları defilede yaşıyor.

VUSLAT 21. BÖLÜM FRAGMANI