Vuslat´ta Yaprak Dökümü

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar

 

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Devrim Özkan´ın bulunduğu Vuslat dizisi, yeni sezon öncesi sette gerçekleşen beklenmedik ayrılıklarla gündeme geldi.

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 1

TRT 1´de yayın hayatına başlayan Vuslat dizisi, reytinglerde istediğini pek elde edemese de kısa sürede geniş hayran kitlesine ulaşmıştı. Ancak sevenlerinin şu anda ikinci sezonunu heyecanla beklediği dizi, flaş ayrılıklarla sarsıldı.

17
TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 2

Senaryosunu Betül Yağsağan´ın yazdığı dizinin yönetici yapımcısı Ece Beyter ve ekibinin projeden ayrıldığı öğrenildi. Ece Beyter, sosyal medya hesabından paylaştığı şu mesajla veda etti; "Vuslat dizisinin yaratıcı ve yönetici yapımcısı olarak, dizinin yapımında emeği geçen; özveri ve uyum ile çalıştığımız tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, aynı dostluk ve  dayanışma  ruhuyla başka projelerde yine birlikte olmayı diliyorum"

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 3

Peki Vuslat yeni sezon ne zaman?: Vuslat dizisi gizemli konusu ve Feride ve Aziz aşkı ile 2019-2020 sezonunda sektöre renk katacak ve reyting kaygısı olmadan çekim yapacak bir dizi olacak. Dizi, 16 Eylül 2019 pazartesi günü başlayacak.

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 4

Vuslat sezon finalinde ne oldu?: Aziz ve Feride önlerine çıkacak tüm engelleri bilmelerine rağmen, birbirlerine sıkıca tutunmaya karar verirken, kendilerine hazırlanan kötü sürprizlerden habersiz, defilenin tatlı heyecanı ile beraber geçirecekleri her dakikanın tadını çıkarıyor.

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 5

Kerem´in itirafı Çağlar ailesinde deprem etkisi yaratırken, Kerem oyunlarına devam ediyor. Hiç tahmin etmediği biri, Kerem´in bütün planlarını alt üst etmek için harekete geçiyor

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 6

Feride´den kurtulmak için en büyük planını devreye sokan Perihan, Nehir´le birlikte zaferini izlemek için defilede yerini alırken, beklemedik durumlar tüm dengeleri değiştiriyor

TRT 1´in Vuslat dizisinde flaş gelişme! Setten apar topar ayrılma kararı aldılar - Sayfa 7

Yolcu, Satranc-ı Urefa´da, tekrar ?Araf? adımına ilerlerken, antikacıya gelen davetsiz bir misafir Abdullah ve Salih´i endişelendiriyor. Aziz tekrar Araf´ta kalırken, herkesin hayatını değiştirecek gerçekler gün yüzüne çıkıyor.